Merceded w211 - nereaguje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mendyti
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 07.04.2012 20:54
Zdieľať na Facebook

Merceded w211 - nereaguje

Príspevok od používateľa mendyti »

ahojte, chcem vas poprosit o radu. mam MB e320i w211 predvcerom rano som siel do roboty auto v kuse zapinalo parkovacie senzory, blikalo mi svetlo v interieri, preblikavalo radio z denneho rezimu na nocny, a rozsvecovalo svetielka v spetnych zrkadlach (tie co vam svietia pod nohy ked vystupujete), nechapal som co sa mu stalo rano bolo u nas sice -0,5 stupne ale toto? no a dnes ked som k nemu prisiel nereagovalo odialkove na klucik, otvoril som ho servisnym klucikom cez zamok, nespustilo ani alarm, pichol som klulcik do pristrojovky a nic. nenacitalo ho neodomklo volant a nic ani len nejake svetielko nezablikalo. skusil som ho napichnut na kable z druheho auta, aj velku aj malu baterku a nic. co uz umrelo nadobro? r.v. 2002 vopred dakujem za hocico co by som mohol pozriet :suicide: :suicide:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

Baterka ?
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Bud umrela baterka jedna druha, alebo umrel kluc. Ten elektronicky kluc ma zivotnost teraz neviem presne, niekolko stotisic startovani...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných