Univerzálne rodinné auto

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Scenic , je auto mojho svagra... ktorĂ˝ je s nĂ­m MAXX , ale maxxx spokojnĂ˝ 1.9 D :28b7: :3035: :4090: :4090:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Laci, a aj by si zase robil tych sest samodomogeneralok motora alebo uz by si sa na to vykaslal ?
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Ten 1,6 Ti VCT, kupil som ako novy, strasny srot... viac v sevise ako doma.. nudzak.. nudzak, ak sa zacne srat variabilita po chlebe a zaruka? Iba posuvaju aby skoncila, ved to poznate.. vraj atmosfera...bezporuchova..
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

neni mozne, nejaky nizkorozpoctovy motor sa dnes serie ? Neverim.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

mp3turbo, žiadnych 6 generalok som nikdy nerobil...

Tam je tema o mojich SKUSENOSTIACH s týmto autom

chevrolet-orlando-1-8-16-v-t49069-105.html

Jednoducho zistil som, že pri prevadzke na LPG sa ventily zaklepavaju a ventilova voľa sa zmenšuje,
tak som RIEŠIL tento problem AKO SOM VEDEL ...

Ako som vedel, zase nikto mi nemože vyčítať , že som použil také postupy aké ma práve napadli..
servisný manual som nikdy nemal , ani nemam ..

Učím sa na svojich skusenostiach a svojich chybách a vydavkoch SVOJEJ peńaženky ..

KTO MI CHCE NIEČO VYČÍTAŤ ???

Aj keby chcel => SEREM na neho !

Zatiaľ bol len 1 jediný pomocný hlas z fora pri mojom probléme P0365 od Martina Cichého, ktorý v inej téme príčinu problému pomenoval absolutne presne = odlomený signalny výstupok na vačkovom hriadeli....

Takže Vy všetci majstri držte klapačky :3c90: ,
ked neviete a nechcete pomocť iným...

A čo sa týka témy, ja radím zadavateľovi témy , ktorý sa pýta aké rodinné auto si ma zadovažiť , že ORLANDO DIESEL
Inak ešte poviem, že všetko zaleží od množstva €€€ vo vašej peńaženke...
Kto ma tých €€€ menej ,tak ten musí špekulovať ako si veci poriešiť svojpomocne....
Nie žeby tak chcel, situacia ho k tomu donutila..
Toľko odo mňa...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Zadavatelovi temy:
C-max ma pomerne nizky podvozok, po lesnej ceste sa velmi neodvezies.

Ja osobne jazdim corollu verso s benzinovym motorom. Uzasne auto. Vo vnutri naozaj priestorne. Jazdim s nim aj po polnych cestach.

Momentalne som v stadiu premyslania, co si kupim dalsie a nie drahe - vyhodit 9000 eur za plechy a plasty je podla mna hriechom (jediny dovod na vymenu auta je absencia klimatizace)

Vo vyhlade mam opat verso, previu, voyager, ale taha ma to spat do volva V70. Uz som V70 mal a bolo to najlepsie auto ake som kedy vlastnil. Takze si kludne pozri volvo V70. 2,4 hladky benzin. Neboj sa obsahu a 5 valcov.

Zaujimavou alternativou su dacie. Pracovne jazdim momentalne druheho dustera, novy. V porovnani so starsou generaciou skvely posun vpred. Vyborne auto za tie peniaze. Lodgy je zaujimava alternativa k tomu, co potrebunjes. Len tie benzinove motory su slabe. Ale da sa a tym jazdit. Vyber si najma auta po facelifte.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

som v soku, verso nema klimu ??
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to je veeeeelmi starucke, ved Martin zachvilu napise.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

moje verso je rv 2003, základná výbava - to znamená bez klímy (ale má to elektricky ovládané okná, vyhrievanie, origo rádio, integrované detské podsedáky na zadných sedadlách...

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných