Skoda Octavia I - voda na podlahe

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sikazo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:44
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia I - voda na podlahe

Príspevok od používateľa sikazo »

Zdravim skodovaci..Som uz bezradny..Stale mam vodu na podlahe.Kanaly vycistene,dverne otvory vycistene..Ake by mohli byt este moznasti vniku vody do auta ???
Dakujem za odpovede.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no ta jednu vodu vozíš stále v aute - tú chladiacu....
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Tento problem som mal aj ja na passate b 5,5 ...original servis vw vycistili od listia hore pri baterke a pretesnli to, presli silikonom aj pri klime vraj že a peniaze do vetra a voda na podlahe...v lete sa to dalo vydrzat lebo to vyschlo ale v zime námraza na kobercoch.....prišli sme náhodou za gadžom do servisu pozrel na auto a povedal voda Vám tam tečie cez krivé dvere...pozerám na neho zatvraril som sa vseliako ale gadzo stiahol dole spolujazdcove okno,chytil za vrch dveri a kolenom si ich podoprel aby sa nezavreli.. prehol ich a cuduj sa svete voda sa tam v zivote neukazala....oprava za fľašku...v servise origo sme nechali nieco cez 100 ECIEK ...
sikazo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sikazo »

Na taketo daco by som ani nepomyslel..skusim sa dajako na to pozriet..dakujem...
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Voda vpredu vzadu? Vzadu aj od anteny moze stekat
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

a co celne sklo ?
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Celne sklo je lepene, ale nenapisal ako dlho to trvs ci uz take kupil alebo po vymene skla
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Voda na podlahe, ale kde? Vpredu, vzadu, vpravo, vľavo, v kufri? Má to strešné okno? Bolo búrané?
Ak nevieš určiť skadiaľ, vyber koberec z auta, alebo sprístupni len tú časť podlahy, kde je voda, auto na wapku, alebo doma s hadicou jeden pomaly polieva auto, druhý vnútri sleduje, kadiaľ začne tiecť na podlahu.
Davidoff007
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Davidoff007 »

Tiež som mal na fabii 1 vodu na podlahe po väčšom daždi a zadné tapacíre boli tiež mokré, tieklo to okolo vonkajšieho tesnenia pri oknách. Riešením bolo dať dole všetky tapcíre, vyčistiť odtokové kanáliky vo dverách a potom som pretesnil sanitárnym silikónom - transparentným plechový držiak sťahovania okien a pomohlo to. na tom plechu bolo obyčajné tesnenie, ktoré po rokoch bolo úplne rozpadnuté. dal som ale viac silikónu aj pod ten plech aj naokolo, dobre dotiahol skrutky, nechal vyschnúť, vrátil som tapacíre a potom sa už žiadna voda neobjavila a nezostávala ani vo dverách, lebo vytiekla cez tie malé otvori na spodku dverí.
Bolo by dobré skontrolovať pod tapacírom ten plech, ktorý drží mechanizmus sťahovania okien, zvyklo to pretekať po daždi.
Tiež som úplen zalepil spodnú dieru vo dverách kde išiel cuplík z tapacíru, lebo bol nízko a tiež prepúšťal vodu.
sikazo
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 07.11.2008 15:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sikazo »

Auto som kupoval pred piatimi rokmi..Za tu dobu som nikdy nemal vodu na podlahe..Vodu mam na vodicovej strane pod pedalmi a aj na strane za vodicom..Celne sklo nebolo menene..Dakujem za rady a skusim ten trik s vapkou.
mdrottner
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 06.03.2007 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mdrottner »

Chcem sa spytat, ci voda na podlahe spolujazdca O1 sa moze dostat aj na podlahu vzadu za spolujazdcom , resp. ci ma kade pretiect dozadu? Zistene dnes po silnej burke,auto bolo na parkovisku. Alebo ci sa voda dostala cez pirelu dverí?
richard308
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 11.11.2015 04:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richard308 »

A máš strešné okno?
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných