majitelia pneuservisov

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

majitelia pneuservisov

Príspevok od používateľa koumi »

Zdravím, mal by som otázku pre pneuservisakov... kedy máte v pláne zdvíhať ceny za prezutie pneu keď si k vám prinesie zákazník povedzme svoje nové pneu z nejakého pochybného eshopu? napríklad ako to robia servisáci keď si niekto donesie svoje diely...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nikdy.

Ked je velka konkurencia, zakaznik moze priniest aj derave galusky z bicykla a ajtak mu nemozes nauctovat stovku.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A ty vieš ako posúdiť ktorý je seriózny eshop a ktorý pochybný? :::
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

mp3turbo napísal:nikdy.

Ked je velka konkurencia, zakaznik moze priniest aj derave galusky z bicykla a ajtak mu nemozes nauctovat stovku.
Lubo ,ale nie každý žije v dedine ako BA. Nás je 2t obyvatelov a jeden auto-pneuservis - takže defekt 20 a prezutie za 10. :4012: Mohol by som to sice zobrať do NR ,ale vozím ludí (ktorí platia)- tak to radšej dám miestnemu.
Len kua furt rozmýšlam - kam ja budem chodiť s koňom??? veterinárku mám, ale kováči už zdá sa vymreli :3020: to aby som začal zháňať vyhňu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

cicmanec napísal:A ty vieš ako posúdiť ktorý je seriózny eshop a ktorý pochybný? :::
Keď niekto predáva brutálne pod cenu a na finančnej správe má podlžnosti tak je pre mňa pochybný ::: ::: ::: a môžeš si ukázať aj dvesto týchto pred zrkadlom
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ked ti príde tovar aký si objednal tak mi je fuk ako je obchod pochybný, pretože na kvalitu dodaného tovaru to nemá žiaden vplyv

Obchody / eshopy rozdelujem len na overené a neoverené

A čo sa týka pneu, tak prečo to riešiť cez pneuservis a nie cez eshop? Prečo mám ja chodiť do nejakého pneuservisu, čakať až si na mna nájde nejaká osoba čas a tam riešiť objednávku pneu, ked to môžem urobiť z domu na pár klikov?

A meniť / dvíhať ceny na základe toho že si zákazník prinesie svoje pneu, mi príde skôr ako okrádanie, drzosť pneuservisu.
Kedysi v niektorých pneuservisoch ak zákazník zakúpil pneu u nich tam mal prezutie zadarmo, ale to sa už dnes asi nenosí
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Dobre, tak inak - ty vieš odkiaľ kde si zákazník kúpil gumy?

Ak máš problém obuť donesené pokojne zdvihni cenu, pre začiatok skús 5 €, uvidíš ako to zákazníci ocenia.

V prípade dielov sa ešte tie vyššie ceny oproti eshopom dajú chápať (záruka a pod.), v prípade gúm neviem čo by malo byť argument? Každý hľadá lepšiu cenu a rozdiel ceny pneu v eshopoch a pneuservisoch je niekedy :::


Prezutie zadarmo sa nosí aj dnes - v niektorých eshopoch a ich zmluvných partneroch.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 68 neregistrovaných