Ina farba v TP ako je skutocnost

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Ina farba v TP ako je skutocnost

Príspevok od používateľa biker610i »

Ahojte kupil som si dalsi fiat uno ale v TP je napisana farba modra ale v skutocnosti je auto take sede. Myslite ze ked budem prihlasovat auto na DI ze to bude problem? dakujem
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
tuninka
Príspevky: 881
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Za posledných pár rokov som mal 3 strieborné autá s metalízou. Jedno malo písané v TP šedá metalíza, druhé strieborná metalíza, tretie bledo šedé. Manželka má tmavozelenú metalízu na mazde.... v techničáku je modrozelené.... ale problém som s tým nikdy nemal.
straho
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 07.06.2018 11:09
Bydlisko: Nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa straho »

nemusi to byt hned omyl v TP, proste sa tak prihlasilo ako to videli, vzdy je to ine, staci trosku iny odtien a je to, ja som mal ciernu skodu bola fakt cierna v TP tmavohneda :D tak ako byt tebov neriesil by som to :)
birki
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.07.2006 22:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa birki »

nebude to problem na DI len ich popros nech na druhu stranu TP kde je kolonka dlasie informacie dopisu len sedomodra farba.

nech aktivny policajt co ti bude chciet dat pokutu ma o dovod menej.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Vôbec by som to neriešil. Keď tam zapísali takú farbu, nech si za to aj zodpovedajú. Kedysi som mal auto, dal som si zapísať kolá a LPG. Techničák mi ale dali úplne od veci, bol tam rok výroby posunutý o 4 roky. Tak som to reklamoval. Tentokrát bol rok v poriadku, ale namiesto "Modrá metalíza" som mal v TP "strieborná". Podotýkam, originál názov bol "Gletscherblau metalic" a iste každý dilino vie, čo je to po nemecky "blau".
Povedali mi, že mám ísť na KO, lebo chcem zmeniť farbu. Ja som im povedal, že to auto má rovnakú farbu 15 rokov, od výroby, a zmenili ju oni, nie ja. A zasa, že mám ísť na KO... Povedal som im, že nejdem a hotovo.
S tým autom som jazdil ešte asi 7 rokov a nikdy s tým nebol žiadny problém. A keby bol? Nech si to riešia s tým blbcom, čo mi zmenil farbu, ja som o to nežiadal, ani som nič nemenil.
Keď sú úradníci tupí, nech sa starajú oni, nie my.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

tak mali ste pravdu prepisali to bez problemov aj ked auto je take sede lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných