Čechy křižuje lovec filtrů, čtvrtina řidičů má průšvih

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo na každú, každučkú ulicu policajta - ktorý odstaví všetky autá a občania pokračujte ďalej električkou alebo trolejbusom - máte na výber.Ak do vašej ulice nejde ,tak rýchlo spomínajte na čo vám narástli nohy. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

mp3turbo napísal: Sedim v Sibeniku -

Aj ja som tam bol pred par dnami a predomnou na ceste domov Hollandan na Vokswagene neaky transporter a za nim dym akoby spaloval mazut.Ze by oni mohli nesplnat emisie?
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Len taká drobná poznámka - vodič auta s holandskou ečv automaticky nerovná sa Holanďan :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

oco13 napísal:Ano domy a záhradky namiesto panelákov.
A teraz si jak sa hovori “seres do huby”... V com je panelak iny od trolejbusu? Zaberie menej miesta z urodnej zeme a zvysok mozu ludia vo vzajomnej sudruzskej laske obhospodarovat bok po boku... Dom je v tejto optike rovnaka zhovadilost a roztopas ako vlastne auto...

Pre narocnejsie publikum na priamociarost textu: to je sranda! Ked tomu nerozumiete, tak serte na to a necitajte ani slovo z toho co som napisal... :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bandit panelák je menej ekologicky ako RD, ale trolejbus je ekologickejsi ako osobne auto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 56 neregistrovaných