Hundi TUSCON neštartuje!!!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

itstar napísal:
mjz napísal:mal som x pripadov, ze svetla isli a starter ani neprdol,len cvakal,,kontrolky isli, truba isla a starter neprdol,,len prskal a cvakal,,, a robil som motor a po dokonceni auto ani necvaklo a medzitym baterka odisla na total ,,, skratka ja to davam na kontakt -- baterku ,,BUDEME CAKAT AKO TO DOPADNE ,,
Tak za celu svoju karieru som nemal taky pripad, ze by auto opakovane viac krat iba cvakalo s tym, ze vsetko sviety, svetla idu normalne, radio hra atd ...

Toto je len upozornenie pre majitela auta... Pretoze keby ma to nechalo 200 km od domu, tak by som sa ty za ten stopercentny kontakt - baterku podakoval :)
nikto nevolal :3035:
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

..to iste som mal ja, starter cvakal, ale auto nechytilo, pri kazdom zapnuti klucika mi vyleteli vsetky rucicky budikov hore a potom spat, dal som kable z ineho auta, ani tak nechytilo... Po kupe novej baterky vsetko OK.. Dovtedy som si myslel, ze aj ked je baterka kaput, cez kable motor natoci, teraz si to uz nemyslim...
Miki2t
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 20.01.2010 23:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Miki2t »

citronsk napísal: Dovtedy som si myslel, ze aj ked je baterka kaput, cez kable motor natoci, teraz si to uz nemyslim...
Ak je baterka kaput, a nenatocis ani cez kable, tak mas slabe kable.
Ja mám 50mm2 s ktorými natočím aj traktor. http://svarbazar.cz/phprs/view.php?cisl ... 2008022801
Tu je pekný článok o štartovacích kábloch zo supermarketu.
Keď si kupujete také šmejdy, tak sa potom nečudujte že nenatočíte ani s káblami.
kubokubo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.11.2009 12:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubokubo »

Presne tak isto sa zla baterka prejavovala aj u mna. Kupoval som nove auto s povodnou baterkou a po 4 rokov zrazu iba cvakot a nepretocilo ani starter. Vsetky kontrolky pekne svietili, radio hralo okna isli. Tiez som nechapal. Kupil som novu baterku a uz vyse roka v pohode krasne na brnk. Thalia 1.4 55kW 2004.
stefkomede
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.08.2019 21:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stefkomede »

Zdravím tak mam problém so štartom,je to IX35,benzín.Len cukne do štartra a nič,rozobral som ho,vyčistil,uhlíky v poriadku funguje starter.Po nasadení ta ista vada.Diagnostika my vyhadzuje kod.P0444 nejaký ventil spatných plynov aj v nom cuka.Moze to mat vplyv na start?Alebo hladat vadu inde.Dakujem za kazdu radu.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných