Jazdit celoročne na zimných alebo celoročných pneumatikách?

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

No, som horkokrvny, mam aj relativne nove auto a oskulenie by mi vadilo, ale vystrajat kvoli tomu nebudem.
A keby aj, nechvalim sa tym, to je mimo misu fora...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja si zase dávam pozor keď otváram dvere, ale veľa ľudí to nerobí
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Celoročné gumy sú totálna somarina. V lete horšie ako letné, v zime horšie ako zimné. v tvojom prípade je to ale asi to najlepšie riešenie :-)
Alebo zimáky celý rok, však v Tatroch nebudeš mať mesiac 35 stip§ov ako my tutok na dolniakoch.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

celorocne nie je ani macka, ani pes... len malicka pripomienka - siahli ste si uz na tie cervene gumy na F1,2,3 ???? Ak by take boli nase zimne, tak sa vsetci na nich v lete pozabijame, alebo aspon vacsina...a im to zrychluje, drzi v zakrute, brzdi perfektne... ak chce niekto len jedny gumy, tak zimne /aj v KN/, ale s vybornym odvadzanim vody - ak si normalny, nezbadas rozdiel, malilinko stupne spotreba a zoderu sa primerane, aby si nejazdil na sedemrocnych gumach - ale ak nemas na gumy, platnicky benzin a olej, tak predsa nemas auto...ci ???....a castejsie su hlucnejsie zimne, ako letne... a oco - to je super s tym opatrnym otvaranim dveri - poprosil by som o to vsetkych, ale je to take typicke slovenske a typicke pre chudobnych ludi / aj mozgovo s malickym IQ/a chudobne krajiny - aspon si buchnem a kopnem do stotisicoveho auta, lebo ho ma urcite vagabund aj z mojich dani ???!!!!....
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

je to take typicke slovenske a typicke pre chudobnych ludi / aj mozgovo s malickym IQ/a chudobne krajiny - aspon si buchnem a kopnem do stotisicoveho auta, lebo ho ma urcite vagabund aj z mojich dani ???!!!!....
A ja sa zase snažím byť spravodlivý a nebudem búchať do kopy železa ktorá za nič nemôže. lol Kým som bol mladší tak som si s radosťou buchol do vagabunda ktorý z auta vystúpil. :4012: Teraz je to už ťažšie, ani nie tak kvoli veku, ale skôr kvoli tomu, že najdrahšie autá šoférujú odfarbené blondínky s velkými kozami a prázdnou hlavou. A to je smrtelná kombinácia.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

mas pravdu, ale na vlastnom priklade som sa to naucil respektovat, ked mna casto vezu moje deti v absolutne neprimeranom aute ich veku a mna vzadu ludia nevidia, len toho prilis mladeho/mladu za volantom...

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní