Čo tým kamionistom už načisto drbe???

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ráno jeden mrtvy pri Vrábloch , navečer dvaja pri Lučenci
https://www.aktuality.sk/clanok/702992/ ... gn=HP-new2
Keď sa darí ,tak sa dari. :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Jediný, kto zachránil celú situáciu bol práve vodič kamióna, lebo dal plné brzdy a tak zabránil čelnému nárazu. Vodič dodávky - chrapúň najhrubšieho zrna spôsobil nebezpečnú situáciu a ešte aj zdúchol preč. Zaslúžil by si doživotie. Vodič Octavie za kamiónom nedodržal odstup a má vinu na sebe za smrť spolujazdca spolu s vodičom Felície, ktorý taktiež nedodržal odstup.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo matematika nepustí - v dodávke bol jeden v oktavke dvaja.
Navyše ten v dodávke zabije ešte ďalších, lebo svoj sposob jazdy nezmení.
Takže za mňa by bol lepší, a pre ludstvo prospešnejší čin - trafiť čelne dodávku vo svojom pruhu.
Vinník by bol jasný a na cestách by bolo bezpečnejšie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Preto keď sedím v Actrose a hlupák ide v mojom pruhu oproti mne maximálne mu bliknem na posledný pozdrav dialkovymi, v zásade nebrzdim, iba zdvihnem ľavú nohu vyššie a pevne chytím volant. Jazdím vždy pripútaný. Prečo by som ohrozoval niekoho za sebou?! :4012:
Som chrapúň. Ale Slovák :40bd:
A ešte poznámka, toto sa mi stáva iba na Slovensku, v Čechách, a v Poľsku. Sweden, Deutsche, Austria tam je tento úkon zázrak
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker a ja ti priblížim pocity toho oproti. lol
Mám už dosť rokov a pred sebou vela vyšetrení, na ktoré aj tak nepojdem. Skoro všetci na ktorých mi záležalo sú preč alebo umreli. Ak sa rozhliadnem okolo seba nemám žiadnu motiváciu trápiť sa tu v tomto bordeli, a tak rád by som už konečne zavrel oči a dlho, predlho si pospal.
Takže to nechám na osud. :40bd: Je to také jednoduché, len neuhýbať. lol
P.S.: držal som za ruku mamu, keď umierala na rakovinu hrubého čreva. Vtedy som sa zapovedal, takto z tohto sveta neodídem.
Nemala ešte ani 60r.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Svokor deväť mesiacov rakovina pankreasu, otec deväť sekúnd infarkt myokardu obaja 68 rokov
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

O tom som písal - kamion v protismere 0,3 sekundy??? Ako keď šťukneš vypínačom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

pozor na tych, co nemaju co stratit...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Myslím, že ten v dodávke patril do tej skupiny. A v dnešnej dobe sa mi zdá ,že tá skupina je dosť početná aj keď to navonok nevidieť. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco13 napísal:Trucker a ja ti priblížim pocity toho oproti. lol
Mám už dosť rokov a pred sebou vela vyšetrení, na ktoré aj tak nepojdem. Skoro všetci na ktorých mi záležalo sú preč alebo umreli. Ak sa rozhliadnem okolo seba nemám žiadnu motiváciu trápiť sa tu v tomto bordeli, a tak rád by som už konečne zavrel oči a dlho, predlho si pospal.
Takže to nechám na osud. :40bd: Je to také jednoduché, len neuhýbať. lol
P.S.: držal som za ruku mamu, keď umierala na rakovinu hrubého čreva. Vtedy som sa zapovedal, takto z tohto sveta neodídem.
Nemala ešte ani 60r.
tieto cocotiny tu vypisujes uz 10 rokov. Ludia ktori to zial v mojom okoli urobili boli ticho, len zrazu neboli.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - práve o tých luďoch a za nich to píšem. Niekde som čítal,že až 80% nehôd "z neznámych príčin" sú vlastne samovraždy.
Ale nejedná sa len o cesty a autá. Pár dní dozadu v Novej Dubnici prepustený chlapík prišiel do firmy a najskôr zastrelil šéfa a potom seba.To , že to píšem už 10 rokov je pravda a bohužial nikomu sa nezažala žiarovka v palici. lol Asi nie som dosť presvedčivý :40bd: :40bd:
Dobre to vystihol Bajo - pozor na tých čo nemajú čo stratiť, a ja doplním stále ich pribúda. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

DAF z Púchova náves EVC 483YE, r2 13.8.19. ráno po ôsmej,za volantom čistý K. O. K. O. T,treba mu do konca života zobrať vodičàk a do basy natvrdo za ohrozenie, až pripadne obvinenie z pokusu o vraždu!
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/522787-obiehanie/
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ďalší k. O. K. O. T za volantom, alebo člen stáda. Otec doma chová sliepky, zajace, kone, kravy a somára poslal do sveta. Brať vodičák za všetko inak poriadok nebude.https://www.cas.sk/clanok/874539/hroziv ... zranenych/
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Ktovie čo sa stalo. Možno technická porucha, vozy neboli najnovšie.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Re: Čo tým kamionistom už načisto drbe???

Príspevok od používateľa Acon »

Dlhodobo sa vodičov kamionov zastávama, pretože ako, aj keď bývalý, dlhoročný demodriver nemenovanej značky síce nepoznám dennodený život kamionistu, no viem čo znamená sedieť za volantom mnohotonových kolosov. Na druhej strane som bol počas školení vodičov svedkom toho, koľko ozajstných dementov za tými volantami sedí. O dodávkach radšej pomlčím. To aká generácia sa dostáva za volanty za posledné roky dokazuje aj posledná nehoda v CZ. Jasné, nedobrzdili aj osobáky, no boli to nárazy neohrozujúce život. No čo dokázali vodiči nákladiakov, mi hlava neberie. Každému som vtĺkal do hlavy "Si zodpovedný za VÁHU! VÁHU! VÁHU! VÁHU!
https://www.youtube.com/watch?v=Y917iqRtszo
Na tomto videu vidieť, že najviac toho zrámovali práve kamiony https://www.youtube.com/watch?v=m7-GPD53btM
Aj toto je dôsledok nedostatku profesionálov

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných