dobre fungujuci DPF je dobre fungujuci DPF, raz darmo...

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Vzhladom na nazov temy asi nie.

nazov temy moze evokovat dve veci ; bud tento voz mal mat DPF a nieco seriozne nie je v poriadku ; alebo ked je to stara masina ktora nema dpf,,, ze keby mala tak by to zase bolo trosicku ine.

V kazdom pripade si autor temy mysli ze tento voz mal mat DPF a ze ho ma znasilneny. Hodne silno znasilneny.
V kazdom pripade autor temy NABETON VIE ze takto NEMOZE VYZERAT ZIADNY DIESEL. Ani ten co ma milion km a 20 rokov (autorov).
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Určite to len narafičil ten majiteľ X3, lebo vedel, že všímavý Turbo pôjde okolo si to cvakne a na internete sa spustí lavína dohadov na spríjemnenie horúceho víkendového dňa.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

vsevetko napísal: Miesto kade vyteká voda z radiátora klímy si už našiel? Alebo to je tiež jedno, že cez kabínový filter ti tečie do auta kondenzát...
Hej,nasiel a prerobil aby to netieklo kade-tade po kasni.Ale kedze som problem nenasiel musim to este vyskusat z klimou.Odtok zapchany nebol.A behat kade tade s klimou aby som len vyskusal kde to tecie tak to nerobim.Pondelok idem do roboty,budem vediet viac.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A ja si dovolím parafrázovať výrok v nadpise tejto témy
Auto bez dpf je o jednu starosť menej, raz darmo.
Pokračovanie by bolo asi takéto auto bez turba je o ďalšiu starosť menej, bez RJ, bez abs, bez klimy , bez asistentov atď - o kolko kurwítok sa vaši dedovia nemuseli starať a stačilo im aj 30HP na jazdenie.
Zakončím to výrokom nebohého Majstra N - sprosté ste deti moje a sprosté aj ostanete, (moje pokarčovanie) banky vás držia za gule a nepustia až do smrti. :40bd: :40bd: :40bd:
Ekologia nie je o tom aby auto vypustilo menej škodlivín , ekologia v skutočnosti je o tom aby aut bolo menej a aj menej jazdili.A ekologia je o tom aby rovnaké pravidlá platili pre velkú fabriku rovnako ako pre malého majitela Trabanta. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Určite to len narafičil ten majiteľ X3

je to potvora potvorska, zachvilu pojdem take zase... uvidime.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

To na tej zemi vyzera skorej ako olej.. Ked zaparkujem svoje auto k baliku slamy, tak to automaticky znamena, ze ten balik vytlacilo vyfukom?
Ciernu koncovku ma na aute s DPF aj moja zena. Povodne dozilo a po montazi noveho to proste nikto necistil. Zrovna od cloveka jak ty turbo, by sa dalo cakat, ze da aj zamyslis nad tym na co sa pozeras...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hlavne je dolezite ze ten olej je nakvapkany rovno dole pod vyfukom, uplne presne.

Ze sa ten olej nachadza na chodniku kde auta neparkuju tiez zanedbame, mohol tam napriklad natiect hore obrubnikom. Sam od seba.
pidizvi
Príspevky: 3406
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

autam tecie olej z vyfukov? Esteze mame tie DPF filtre na zachytavanie vsetkeho toho oleja z vyfukov dizlov.
Asize tam predtym parkovalo nieco predkom na chodnik, takze ked ma kolesa narazene ne obrubniku, tak to je priamo pod motorom.
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

mp3turbo napísal:...mohol tam napriklad natiect hore obrubnikom. Sam od seba.
To je uplne rovnako pravdepodobne...
Keby mu toto valilo z vyfuku, tak bude najskor mastny cely zadok auta.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

inak veru - na tej fotke to vyzera zlahka inak, totalne som bol presvedceny ze chalani na mieste spustali regen a ze mali nejaku pomocnu chemiu v nadrzi...

ono to nakoniec moze byt aj olej. Hmmm. Vyfuk urcite nie je v poriadku, ked pojdem nabuduce okolo tak si liznem ze co to je na zemi :)
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Na Bmw regeneracia len pocas jazdy.
janka998899
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 06.12.2018 16:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janka998899 »

Dobrý deň, ja používam na čistenie dpf filtra protec. Kupovala som na reklama . Kde je skvelý prístup a problém mi vyriešilo. Vrelo odporúčam.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zase sprostá reklama a hneď v dvoch témach . :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

janka998899 karta, zvysne prispevky v inych temach zmazane
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

oco13 napísal:A
Zakončím to výrokom nebohého Majstra N - sprosté ste deti moje a sprosté aj ostanete, (moje pokarčovanie) banky vás držia za gule a nepustia až do smrti. :40bd: :40bd: :40bd:
toto majster N nehovorieval toto zvykol hovorit Rasto Pisko ktory Majstra N parodoval v relacii o 3 start ktora isla pred 17 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=t40HXaM ... jreload=10
v 33:47 :zg282:
ale vela ludi si ho s nim myli :zg282: lol lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty a 55 neregistrovaných