Nissan Almera N16 - autorádio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Nissan Almera N16 - autorádio

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Pozdravujem, kúpil som nedávno almeru. Bolo tam staršie neorigo rádio, ktoré vobec nechytalo rádio signál a fungovali iba predné repro, vzadu v plate nefungovali. Vymenil som rádio za novšie, tá koncovka antény auta bola taká všeliaká, ale chytá dobre signál aj zadné repro začali hrať , ale to iba dočasne, prejdem niekoľko km, odstavím a keď sa vrátim po nejakej dobe tak zadné repro nefungujú a zdá sa mi že aj signal horšie chytá, keď stále prelaďuje a šumí skoro každá stanica, ak prídem na ďalší deň do auta, tak všetko funguje normálne :38eb: . Niekto niečo podobné?
karo69
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.09.2018 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karo69 »

Možno nejaký zlý kontakt? Skús to rozobrať a skontrolovať či máš všetko dobre popripájané, rádio môže byť jeden problém a repráky druhý.
nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Almera

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Sadol som večer do auta. Tj keď bolo chladné tak repro nešlo, keď práži naň slnko tak ide :) neviem musím to porozoberať
batmanboy
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 30.01.2009 23:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa batmanboy »

mozu byt aj poskodene repro, skus pripojit ine, tym vylucis kabelaz a radio
nodopocutia
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 25.03.2012 17:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nodopocutia »

Hmm skúsim, keď som ich dal napriamo tj. Iným vývodom tak nehrali. Zaujívamé, buď idú, alebo nejdú
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Rádio a repráky asi zapájal nejaký kovaný elektrikár... Daj to celé prekáblovať niekomu, kto sa v tom vyzná, inak sa z toho zblázniš.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní