Dobrý mechanik NR a okolie - kontakt SS

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

no neviem, jej je to v podstate jedno...to co nedostanes od poistovnem aj tak stoji za velky prd, stejne zacvakas skoro cele osetrenie sam :41c2: , 30 evri u zubara neni dneska ani dobry den lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
sosko
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 18.02.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sosko »

Tak, a teraz sa to zvrhne na odporúčania zubárov. Tiež platím za zub 35Evri, ako bonus sa namňa pekne usmieva, lebo je taká mladá a krásna ako ja, medzi 30-40. :431a:
oco13 napísal:ktorým nevadi nejaká tá diera na karoserii, keď niečo buchoce dajú hlasnejšie radio, a kolko oleja vytečie tolko dolejú.
:4012:

To je asi ten problém, mňa ide porantať, len keď niekto natesno zaparkuje, nie preto, že by to bol výkvet automobilizmu, ale proste mi ohľadom vágenu veci vadia bez ohľadu na značku, vek,... :-\

7Eur normohodiny, by som bral všetkými desiatimi. Asi zlý výber cieľovky. Všetky príklady mnou spomínané sadzby 20E a vyššie.

Ževraj v NR má dobré referencie Autolux v Krškanoch, často tam končia autá, ktoré meničkári dochniapali, ale ja osobne som o nich doteraz nepočul, takže zas len reči jedna bába povídala.
Ja vzhľadom na to, že som najčastejšie v BA, nepohrdnem dobrým majstrom kdekoľvek na juhozápade. :3906:

Zadávateľ sa nepodelil, či sa mu zadarilo k spokojnosti.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

lol
To je asi ten problém, mňa ide porantať, len keď niekto natesno zaparkuje, nie preto, že by to bol výkvet automobilizmu, ale proste mi ohľadom vágenu veci vadia bez ohľadu na značku, vek,...
Teraz ma jeden ťahal nazad z obchodu - pane natesno ste zaparkovali, neviem nastúpiť. Moja odpoveď bola - nastúp cez spolujazdca a nabudúce mysli na to, že aj iný chce parkovať. :40bd: :40bd: Už som sa tešil, že zase zaplatím 30 evri za výtržnosť, ale nič nebolo. :-\ Škoda, možno nabudúce. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní