Prevozne znacky typu C

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Treba si nastudovat zakon 8/2009 Z.z. o cestnej premavke, konkretne paragrafy 128 ods. 2 a nasl. a 112 ods. 10.

V praxi by mohol byt jedine problem, ak mate v OR zapisane klasika iba velkoobchod/maloobchod a nie konkretne obchodovanie s autami, ale pokym viem, to nie je viazana zivnost, takze prislusny registrovy sud by to nemal mat problem zapisat.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

neviem naco to tu riesite a nedaj boh keby ste boli v krcme tak sa aj pobijete ked existuje xxxx firiem ktore poziciavaju sice drahsie ale ak potrebujem znacky ozaj len na KO,STK tak neriesim 3.5,7 dnovy prenajom poziciam vratim a hotovo ak to riesi niekto na dlhsiu dobu idem na urad spytam sa a hotovo , ak sa to neda vybavyt riesim to inou cestou alebo necestou ved na Slovensku je milion dovozcov a kazdy ten prevoz riesi po svojom .... nejdem napominat kazdy vieme ako sa to vseliako robi
janicoke
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.08.2010 12:46
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janicoke »

Dobrý deň,

v prípade záujmu o zapožičanie prevozných značiek sa môžete obrátiť na nás. Zabezpečujeme krátkodobé ale aj dlhodobé zapožičanie slovenských (C-čkových) a zahraničných prevozných značiek. Súčasťou je aj uhradená slovenská dialničná známka a povinné zmluvné poistenie.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Normalne reklama na fore?
Som myslel, ze v pravidlach je to uvedene ako zakazany obsah.
janicoke
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.08.2010 12:46
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janicoke »

Chceli sme byť nápomocní pri riešení problematiky ohľadom značiek. Pokiaľ sme týmto porušili akékoľvek pravidlá diskusného fóra, tak sa ospravedlňujeme. Pokojne môžete náš príspevok zmazať, nakoľko nám to už fórum neumožňuje.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

pravidla-prispievania-na-diskusnom-fore-t5302.html

Bod c.3 - Ostatny zakazany obsah.

Ze to bola nevinnost istotne kazdy pochybuje, kedze reklama a podobne je v podstate zakazane na kazdom fore, od toho je inzercia.
Taktiez, napriek upozorneniu a Vasom dalsom prispevku ste needitovali ten predchadzajuci s reklamou, inzerciou.
Vasa rada je akurat odkaz na Vase stranky, nic viac, to si vie kazdy vygooglit, navyse, nijako ste sa nevyjadrili ani k tomu, ze sa to da riesit aj podstatne lacnejsim sposobom.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Rada k viac ako pol roka starej téme? Čistý altruizmus, že?

A čo ti fórum neumožňuje, editovať príspevok a zmazať ten odkaz? :::


Ale tak treba skúsiť keďže moderátorov je tu síce plná riť, ale moderátorkú robotu nerobí z nich nikto...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chceli sme byť nápomocní pri riešení problematiky ohľadom značiek.
Byť nápomocný znamená poradiť ako to riešiť bez platenia. Nakúpiť by mal vedieť každý dospelý občan tohto banánového štátu.[/quote]
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Bol link a uz zrazu nie je link :4012:
odipuk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 13.01.2020 18:26
Zdieľať na Facebook

Strata dokladov od prevoznych znaciek

Príspevok od používateľa odipuk »

Ahojte, mám otázku, podarilo sa mi stratiť doklady od požičaných prevoznych znaciek v rámci SK. Viete mi poradiť že či sa dajú znova vyžiadať doklady alebo budú odomna chcieť vyplatiť plnú sumu?
Ďakujem za odpovede, no zadarilo sa mi. :-(

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných