Mercedes W211 350 4 matic - po havárii nestartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hubynkooo
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 13.07.2010 15:00
Zdieľať na Facebook

Mercedes W211 350 4 matic - po havárii nestartuje

Príspevok od používateľa hubynkooo »

Dobrý deň mám problém s w211 e350 4 matíc po havárii auto neštartuje kontrolky svitia a keď pretočiť do polohy 2 na štartovanie tak nič ..... bolo mi povedané že je strelený nejaký pyropatron na odpojenie baterky vie mi povedať kde sa to nachádza ?
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

211tka nema pyro poistku ako napr. 204ka v prednej predistovacej skrinke, ktora ked streli zabrani startu alebo ako je v novsich potreba resetovat zaznam o havarii v jednotke motora. Treba to pripojit na MB diagnostiku ci je problem kluc, EZS, zamok volantu alebo startovacie rele, alebo ktora sucast nepusti kl 50 svorku, ci je to motorova alebo ak je 7stupen automat prevodovkova jednotka moznosti je viac ako dost.
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

A možno je len vybitý akumulátor keď dlho stálo... skús cez káble alebo vymeniť...

a áno, môžu svietiť kontrolky a nepretočiť... na w211 sa mi to stalo... proste točí alebo netočí, neexistuje pomalé točenie ako na iných autách
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Na Land Roveri sa pri havárii aktivovala ochrana, ktorá odpájala elektriku alebo štartér, už si nepamätám. Nebola to pyro patróna, bol to prepínač, umiestnený ako je pravé koleno šoféra. Samozrejme, že to môžeš mať inde :3035:
Ale to podstatné - volalo sa to "Inertia switch", tak skús pozrieť návod lebo goooogle, či tam také nemáš.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Nema.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

nie je havarka ako havarka...bol to tukes alebo predok na cucky a vsetky vaky vystrelene. kludne mohlo nieco urvat od pretazenia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní