VW Touran 2012 - klimatizacia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

VW Touran 2012 - klimatizacia

Príspevok od používateľa christiane »

Zdravim.Vie mi niekto poradit kam respektive kade odteka vyzrazana voda z klimatizacie?Touran ma skoro nove plechy a za vodicom pod nohami pasaziera v tom kastliku sa mi objavuje voda.Koberce za sedackou su mokre aj v kastliku.Vsetky kryty okolo motora mam povodne a neviem najst vytok z radiatora klimatizacie.Ze ci mi to niekade netecie do budy.Za odpovede dik.
karo69
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 06.09.2018 14:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karo69 »

No isto by nemala odtekať do interiéru vozidla, mal by si si skontrolovať či tam nie je únik.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Unik tam urcite je pretoze aj ked niekde stojim a bol som v Chorvatsku stale s klimou tak nikde podomnou ziadna barina od vody.Len neviem najst to miesto kade voda vyteka z radiatora klimy.A rozhadzat pol podvozku sa mi moc nechce aj ked to asi budem musiet spravit.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Tak som tam zopar veci rozobral a dostal som sa k hadicke ktorou odteka kondenzat.Hadicka je skovana pod calunenim a vonku pod krytmi na vyfuk.Prerobil som to aby to tieklo rovno pod auto a mohol som vytok kedykolvek skontrolovat.Okolo hadicky,vytoku ani z radiatora nic nepresakuje do auta.
Musim vyhodit v zadu koberce odkial sa berie len za vodicom voda.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], zdenko2211 a 38 neregistrovaných