BMW E 46 320i 110kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

BMW E 46 320i 110kw

Príspevok od používateľa marco64 »

Ahojte potrebujem pomoct ked startujem a dlho taha a nakoniec nastartuje je auto pri pridani plynu mdle nechce sa mu do otacok a dnes ked som zapol klimu tak auto vobec nezrychlovalo vypol som klimu auto sa rozbehlo takym slabym tempom ako ked nastartoalo a islo slabo. Stava sa to zriedka potom vypnem motor nastartujem po pol minute auto nakopne na brnk a.uz ide normalne aj klimu mozem zapnut a ide normalne. Vymenil som tesnenia vanosu precistil nepomohlo. Váha vzduchu vymenena nepomohlo. Sviecky nepomohlo. Moze to mat nieco s palivom ? Dakujem za rady
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Bez riadnych zivych hodnot z diagnostiky ti nepoviem.Samozrejme ze moze byt s palivom a najvatsou pravdepodobnostou aj tak bude.Len nikto nema vestecku gulu.
palonis
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.06.2017 17:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palonis »

Môže, ale ako písal avelmak, najlepšie je najprv diagnostika a keby neukázala prípadne ukáže niečo čomu nerozumieš hľadať riešenia, daj si to na diag a potom nám napíš, že čo, môže to byť aj palivový filter, príp. pumpa.
marco64
Príspevky: 75
Dátum registrácie: 20.10.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco64 »

Uprava paliva 1.rada valcov prekroceny povoleny rozsah
Signal polohy sacieho vackoveho hriadela
Uprava paliva 2.rada valcov prekroceny povoleny rozsah
Napísať odpoveď

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných