VW Passat 1,9 tdi - Emise do dilny

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Lebo pri nzmysloch tohto fora sa ozyvat nema zmysel, myslis, ze sa take auta neriesia? Ked mi zazvoni telefon, ze ci neviem nieco odstavit tak ho zlozim bez odpovede. Tiez mam euro 3 a nemal som ziadenu viditelnu dymivost ani problem z vykonom ale smrdelo mi z vyfuku, nedobre spalovanie nemusi byt vidiet je ho hlavne citit a bez odstavenia cohokolvek ho necitit absolutne, cim to asi bude? myslis, ze odstavenim niecoho?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nárok existovať má tak starý človek,ako staré auto,a plní "parametre" ako najlepšie vie ale či nové či staré,vtedy ak je v poriadku.Ak je problém EGR na primitívnom pumpáči,ako potom s tými desať násobne zložitejšími mašinami. Ani odstavovanie čohokoľvek sa nerobí zadarmo,tak ak už niečo stojí peniaze nech je radšej auto v poriadku,nie je až tak zriedkavá vec keď za zlý krok treba zaplatiť aj z patričným prídavkom.
Smrad...ak už je spomenutý.Príde mi chlap že namontovať späť veci po EGR off na BMW novšieho typu.Lebo....cítiť to nesmierne a má obavu že ho vyčapajú.Ale..bojí sa lebo zahraničie,to je na tom ten dôležitý moment.Doma serie na všetko,doma sa môže

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných