Nadrogovaný vodič nedal prednosť, zabil štyroch ľudí

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

roztrepane celne sklo..asi od kotrby
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Nemal zapnutý pás, preto zomrel. Asi jedna nehoda z desiatich, kedy zomrie vinník nehody na rozdiel od ostatných, kde doplácajú na chyby arogantných blbov nevinní ľudia.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mmmmmm, nezapnut si pas by sa od neho mohli naucit vsetci takito progresivni piloti... dvadsatX rocni... {mnozne cislo, makke i}
palonis
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 10.06.2017 17:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palonis »

Nezapnúť si pás, tak to nie je hrdinstvo, skôr de...., no čo v takej hlave hľadať
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Zasa drogy pri nehode... https://www.hlavnespravy.sk/po-tragicke ... nu/1844087 Niektorí chcú ich legalizáciu. Ako by to potom vyzeralo ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zle.Súčin hlúposti krát drogy môže byť celkom vysoké číslo.Ono to všetko tak akosi ustupuje zlu.Kedysi ťa bez miliosti zavreli pre 50 korunové manko (defraudácia) dnes 1,66 e.- smiešne.Tak sa hranica posúva,už to prestáva byť krádež,aby sme nemuseli pozatvárať celú republiku.Drogy tiež,povolíme trošku,veď máme vyspelých drogových magorov,nemá to na nič vplyv.Ibaže ak áno,ale to sa uvidí.Alebo aj nie
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie je iné riešenie len menej VP ich ťažšia dostupnosť (cenovo,študiom) a lahká strata. Prvé výrazné prekročenie MPR, prvý alkohol a si doživotne bez možnosti sadnúť za volant.
Prečo je možné vo fabrike s 1000 zamestnancami pri prvom nafúkaní človeka vyhodiť, bez ohladu či tam robí týždeň alebo 20 rokov, a s VP robíme cavyky.Nedodržanie BOZP - okamžitá výpoveď , pritom ludí už vozíme z rumunska a bulharska, takže nemáme ich prebytok.
Ale potencionálni vrahovia jazdia kludne ďalej.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Filip z Vrábel, prípad sám o sebe. Aktívny zápasnik, šikovný teneager, ktorý vyrástol v rodine, kde zlyhala výchova. Úspechy na žinenke ho doviedli k fetu, piku a tráve. Tam ohlúpla hlava a trpela celá rodina a jeho telo. Pred nedavnom dal Kamas bmw na totalku, čo ma nezabije to ma posilní, tu platí dvojnásobne. Z tatka si robil prdel, ten je tomu príčinou, lebo teplo domova tatko vymenil za teplo mladšieho ženského rozkroku. Filip sa nevedel ovládať, napriek tomu že sa stal otcom. Našťastie nevinný protiidúci pár v oktavii to prežil, s doživotnými následkami, on už v živote nikoho neohrozí a nikomu neublíži.
Napísal by som viac, ale každý si tu urobí úsudok, keď od križovatky ciest l/51 Nitra-Golianovo-nehodový úsek smer Vráble, kde je povolená 70ka, za posledný rok boli dve smrteľné nehody/ colníci vybočili do protismeru zrážka VW CARAWELA s Kiaceed, pani namieste mŕtva, sto metrov od tejto nehody smer Vráble, a nehody staršia vodička Fabie spz LV, pri nebezpečnom predchádzaní sa čelne zrazila s motocyklistom , ktorý sa vracal z pohrebu kamaráta motocyklistu, miesto nehody stopäťdesiat metrov ďalej smer Nitra/ on tuná šiel cez 230, v mieste kde vošiel na krajnicu bola odhadovaná rýchlosť cca 228km/h, po bočnom náraze pravou stranou audiny do čela octavie zostal zaseknutý tachometer tesne pod 200kou!!! Keby bol pripútaný tak necestuje po interiéry audiny, takto je to však ....... bez komentára.
Toto by mohlo byť mementom pre purbetiakov, ale ako sa zdá memento je dnes výzva kto viac.
Bohužial,, oco13 máš bohovskú pravdu chýba otcovská tvrdá ruka alebo disciplína. Moje ročníky boli otĺkane v škole, sem tam doma, v internate, na vojne, a toto dnešnej mládeži a ich rodičom chýba.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker - je to také jednoduché a bije to do očí a nikto to nechce vidieť. Chceme ekologiu? menej aut na cestách - čistejšie ovzdušie. Chceme menej zranených a mrtvych-zase treba znížiť hustotu premávky.
Bojujeme za dodržiavanie pravidiel? ak je niečo ťažko dostupné, tak si to človek viac váži. Prečo by získanie VP nemohlo trvať 10 rokov štúdia a praxe aj s príslušnými poplatkami? A odobratie ako som písal.Nulová tolerancia voči rýchlosti ,alkoholu a agresivite.
Nemôžeme človeku povedať nesmieš si kúpiť rýchle a silné auto, ale môžme mu povedať - na VP budeš dlho študovať a skladať vela skúšok. Ak sa opýta prečo? no lebo aj elektrikári, lešenári, chemici, doktori, musia dlho študovať a skladať vela skúšok.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No hej,ešte sa tak pochváliť že som mal problém v škole a tato mi pridal okamžite.Nebežal do školy si to vybavovať z učiteľom,čo si dovolil panchartovi vylepiť lebo sa nezmestil do kože.Dnes je učiteľ hovno,ešte mu ten malý debil aj povie medzi oči.Bože to by jeden vtedy skúsil.Ale aj tak to dnes vyzerá,z malého debila je velký

oco...spoločnosť kde prakticky niet spravodlivého,kde je zlo v takom množstve zastúpené že dobro je rarita...tam sa dá tak akurát gulové.Preto je spoločnosť taká tolerantná,každý má plnú hlavu pochopenia,čo keď to zajtra urobí on

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných