Skoda Octavia II - ABS , ASR

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je tam ešte maličkosť.Len ojedinele sa čidlo podarí vybrať odzadu bez poškodenia,aj napriek tomu že sa hodinu dopredu sprejuje kvalitným uvolnovačom.Ale prístup je zlý,rozhýbanie problém.Ono sa dá krásne vybrať,ale musí dolu náboj kola,a to je velké riziko že zadný krúžok ložiska ostane na oske.Treba rátať s tým že tak či tak pôjde nový náboj,magnetický krúžok je súčasť náboja (ložiska)
mrocmarek
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.05.2018 17:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mrocmarek »

Velmi sa do toho nerozumiem. Myslel som že ked sa tam ta nový snímač za paru € a chyba sa ajtak ukáže tak je chyba v ložisku . Neviem ako inac sa to zisti .
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ani ja neviem ako sa pečie štrudla...preto ju nikdy nebudem piecť.Má to vedieť ten čo bude opravovať
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Problem s kruzkom /loziskom/ chybne citanie zvykne byt aj chybovym kodom oznacene ako "mechanicka zavada" v diagnostike na konkretnom kolese potom je aj viditelny problem na kruzku.
metamor
Príspevky: 280
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

vsak on je len lenivy skontrolovat lozisko ci magneticky kruzok je ok preto radsej objedna senzor a ked mu to bude robit tak vie ze ma 2 ok senzory a potom kuoi to lozisko a da ho vymenit a zalozi stary senzor ze ide a novy bud vrati alebo ulozi do buducna. Vy mu radite narocnejsiu cestou ktorou usetri tak 10eur :40bd: a to je nic pfuj

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných