Auto kamera Dash kamera do auta poradte

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Aký je pre de.bila na biku rozdiel či ho na červenú zrazí auto v tom správnom alebo nesprávnom pruhu. Tým sa toho druhého magora nezastávam...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Makrela - práve Bratislava naučila aj mňa takto jazdiť. Ak je v priamom smere náklaďák tak sa postavím do odbočovacieho a keď naskočí zelená tak si odbočenie rozmyslím a idem rovno.
Toto nie je môj výmysel, to som sa naučil od domácich Blavákov. :4012:
Vídavam aj opačnú verziu - cyklista mastí na plné gule po ceste a keď je na križovatke červná tak on tú križovatku prepáli cez paralelný prechod pre chodcov kde je zelená. Tiež dobrá prdel. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Toto nie je môj výmysel, to som sa naučil od domácich Blavákov.


Som "Blavák" a nejazdím tak.Ani som nejazdil. Aj keď nemôžem dať za všetkých ruku do chladničky.
Úplne ideálne riešenie onoho prípadu by bolo keby sa ty dvá stretli napriamo.
O dvoch penisov by bolo menej .
Jedon na cmiteri ,druhý by hral z Paštrnákom šachy
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Autokamera v aute je dnes už nutnosť a to hlavne na slovenskom a českom územi a krajinách Vých.Európy... To, koľko ja zažijem nebezpečných situácií za jeden deň na SK, toľko nezažijem za 3 roky v Dánsku. Takže hocijaká kamera-dobrá kamera. Aj za 7 euro som už videl... V Rusku majú vodiči lacnejšie poistenie, keď používajú autokameru. Čo tak sa inšpirovať?
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mňa by skôr zaujímali reakcie novinárov, ak by vystúpil niekto tretí z nezúčastneného auta, a zbil ich obidvoch ako tie kone. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

ja mam tuto https://www.youtube.com/watch?v=PEVHiwWqKjE

stala ma 27 eur cez Gearbest.

Nahrava 30fps v 1080p. 32 GB karta mi vydrzi cca. 8h zaznamu, ktory sa neustale prepisuje.

Odporucam do kamerky (je jedno do uz hocijakej) kvalitnu pamatovu kartu minimalne triedy 10, ktora zvladne neustale zapisovanie a hlavne prepisovanie. Tie lacne sa porucaju po par tyzdnoch pouzivania.

Momentalne by som siel asi uz do kamerky so zaznamom 60fps a zapis GPS metadat do zaznamu.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
martinpass
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:09
Zdieľať na Facebook

Ja som kúpil túto

Príspevok od používateľa martinpass »

Ahoj,tiež som zháňal niečo pomer cena/výkon a našiel som celkom dobrú autokameru s nočným videním.Používam stále bez problémov
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

martinpass prečo do každej témy pcháš tie sprosté reklamy??? nikto na to nie je zvedavý.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Re: Ja som kúpil túto

Príspevok od používateľa Atlas »

martinpass napísal:Ahoj,tiež som zháňal niečo pomer cena/výkon a našiel som celkom dobrú autokameru s nočným videním.Používam stále bez problémov.Môžeš pozrieť ktorú som kúpil
Odkaz odstraneny, upozorneny kartou. Poprosim o dodrziavanie pravidiel prispievania, umiestnovanie reklamy je zakazane
Dakujem
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

.....zdravim,mam k Vam prosbu,čo sa tyka kamery...Mam prednu kameru pri spetaku,cuvaciu v drziaku kufra.Ale chcel by som pokryt aj zadok.Mozem kupit dualnu kameru,ale tahat 6m kabel pod tapicerku sa mi nechce a vrtanie v karoserii určite odpada.Da sa namontovat aj na vidočnom mieste,ale sa obavam,ze mi ju poskodia.Otazka je,ci mozem pouzit klasicku kameru na zadne okno /ci sa to vobec oplati,hlavne kvoli tmavym foliam/,a za dalsie,casto sa otviera kufor,či vydrzi drziak...Dakujem...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa christiane »

rudolfo63 napísal: 10.05.2022 07:07 ,hlavne kvoli tmavym foliam/
Mal som a obraz bol ciernobiely ako v noci.Kamera stale prisvecovala .Potom som ju svihol na strechu zvonku,akurat diera na kable.Ale su kamery aj co nepotrebuju kabel na prenos.Len + a - .
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...no,ja mam skor iny problem...,byvam v Petržalke na Kopčianskej...,byva tu aj početna romska komunita,ked je teplo,robia si vonka diskoteky/pustene na plne gule autoradia,opieraju sa a sedia neraz na cudzich kapotach,neraz ich na to upozornim,respektuju to...Ale nerad by som auto nasiel doskriabane,alebo inac poskodene...
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa gnagy »

V skratke- hociktorá kamera je lepšia ako žiadna. Keď už kamera, tak odporúčiam Xiaomi, na to, ponúkajú najlepší pomer hodnoty a výkonu za dané peniaze. Používam už 3 roky a absolútna spokojnosť. Stála 49eur.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

---tu nejde o cenu,kludne vydam aj dve stovky,pokial bude kvalitna,hlavne mi ide o to,aby som sa vyhol zbytočnemu vrtaniu vzadu./najlepsie by bolo s prisavkou na zadne okno,ale štve ma ta zadna folia/.Bezkablova odpada,podla recenzii,vypadava často obraz.No fakt neviem...
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Auto kamera Dash kamera do auta poradte

Príspevok od používateľa gnagy »

Zatiaľ si kúp nejakú lacnejšiu a prisaj na zadné okno a počkaj kým technológie postúpia a bude aj väčší výber kvalitnejších bezkáblových ;-) Tak by som to spravil ja. Win win situácia.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných