Pokazené clio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

matos69 napísal:. Oprava ma vyšla na 600€...nová pravá poloos+nový medzikus-stojí zhruba 30€ v Renaulte+repas prevodovky, nový diferák stojí 800€, ale kúpil som druhú prevodovku za 250 € a dal som to vymeniť... takže príjemnú zábavu a hodne penez..
Tuto to máš vyčíslené a na sceniku je tak blbý prístup že sa prevodovka dáva von aj s motorom. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Dik za okopirovanie takmer 10rocneho prispevku z tejto samotnej temy, oco, bez urazky, ak viac nic k teme nevies, neries prosim...

Verim ze doba a ceny sa menia, medzikus uz nestoji 30eur ale 12eur (ja som kupil komplet novu poloos SKF s homokinetakom, manzetami, loziskom aj tym medzikusom za 80eur!) a jazdene prevodovky bezia po stovke, a samotnu hriadel diferaku (7700112990) som nasiel len v cz za tiez nejaku stovecku (nieje skladom), tak som predpokladal ze niekto po 10rokoch bude vediet cerstvejsie informacie a hlavne ci to odvtedy ktosi riesil a ako. Pan mhlavaty pisal ze diely su zohnatelne a vymenitelne, tak by som poprosil kto vie konkretne kde ich zohnat a kde vam ich vymenia (podla moznosti na Slovensku), kazdu radu ocenim. Do autorizaku by som siel asi az nakoniec. Je niekto kto menil vystupny hriadel diferencialu na prevodovke JB3, alebo o tom cosi vie? Dakujem
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

O čo zlacneli súčiastky o to zdražela robota. Veď napíš Milanovi súkromnú správu kolko stojí repas prevodovky. Dnes keď bežný mechanik objednáva tak o mesiac , tak ti bude figu platná info , že prevodovky robí aj chalan u nás v dedine aj niekolko autoservisov v NR. Ak to niekto zoberie na opravu tak asi bude vedieť kde zohnať diely.Pri Vrábloch je dedinka Melek, kde tiež pán robí prevodovk0y. Len tiež má roboty na 6 týždňov.
Aha a ešte - väčšina mechanikov čo poznám objednáva takéto diely cez Autofra.sk alebo rovno na Alegro.pl
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných