VW Passat b6 - diagnostika P0726

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Patrik0105
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.07.2019 22:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Patrik0105 »

Takže nakoniec sa to opravilo ..stačilo vymazať chyby a znovu už nenaskocili auto štartuje ako predtým nič nesvieti všetko funguje výborne a plus je čistí motor ????????????
Najskôr sa musela len všetka voda vyparit a potom už chýba znovu nenaskocila
Všetkým za normálne rady ďakujem ale aj
príliš mudrim radcom čo vedia len kritizovať a v živote nič nedosiahli
Ďakujem pekne
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Áno, zatiaľ sa mi nepodarilo znepojazdniť auto jeho umývaním. Mám ti čo závidieť a doháňať. A tiež tvoje myšlienkové pochody - píše diagnostika (po umývaní!) = vymeníme, sú mi zatiaľ na míle vzdialené. Mám sa teda ešte čo učiť aby som dosiahol to čo ty...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

dobre, ze to takto dopadlo a nic sa ti nestalo pri prvom strese a panike / mohlo ta napadnut to nechat na slnku otvorene par dni bez paniky/... je z toho ponaucenie, ktore uz mnohi vieme, ze rozne auta rozne reaguju na umyvanie motora... niektore to proste neznasaju a konstrukter nemyslel na to, ze niekto vapkou vystrieka motorovy priestor a mozes zaslepovat, igelitovat a chranit, aj tak bude problem... napr. forester mozes striekat vapkou zvnutra aj zvonka, aj motor a pohoda, ale skus to napr. v superbe, passate a pod....

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní