Auto na dialnice do 5k

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

ivko... potom naozaj neviem prečo vyrobcovia vyrábajú aj vyššie triedy áut

Pre jednoduchú vec,je poptávka a výrobca kde vidí odbyt alebo ho tuší,to bude vyrábať. Bolo by aj divné ak by pri existenci schopnosti vyrobiť neponúkol v prvom rade to,čo je za veľa peňazí. Bolo viac kríz,bola ropná kríza,položila velké autá a aj tie výnimočné.Teraz je priaznivá doba,snažia sa utrhnúť úplne všetko čo je len trochu možné a dokonca idú do ponuky mierne "nezárobkových" len aby boli v tom danom segmente tiež na pľaci
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

oco13 napísal:
ivko1 napísal:xentry ja potom naozaj neviem prečo vyrobcovia vyrábajú aj vyššie triedy áut
Lebo výrobcovia zamestnávajú celé týmy psychologov a tí im prezradili , že zákazníci si kúpia aj to čo nechcú len aby sa ukázali pred iními luďmi. :40bd: :40bd: :40bd:
Však práve to, Zákazník si kúpil kludne rodinnú Fabiu hatchback, len aby pred susedom ukázal že on má nové, potom to 3x do týždna leští, vysáva...

Milan a ty si si prečo kúpil Voyagera? Ved tak si do nebies vychvaloval tú krpatú Corsu... Ako mala doslova mizivý nájazd...
A čo z toho že to malo nízky nájazd, ked to auto ako celkom stojí za velké ONÉ. Sedačky na K****, odhlučnenie na K****, priestor o K****e. Neviem čo si v tom mal za motor, ale ešte možno aj patálie s vyťahanou reťazou, mali sme v rodine, tiež ako nové. Pri 60tkm reťaz vyťahaná na sračky, zvuk jak starý klepotavý diesel. Tiež sme mali ako nové Ford Fusion 1.4i a čo z toho.

Vôbec nič, ja som sa z toho nepototo a presne tak si necrknem do treniek, ked vidím BMW 3-er, alebo Audinku A4

Platí jedna zásada a to tá, že musí byť dostatok priestoru aj pre pasažierov vzadu, žiadne také že mna priestor vzadu nezaujíma. Kto to tvrdí, toho by som mučil vozením 1000km v kuse len s prestávkou max na vyčuranie. Aby tam vzadu sedel pekne poskladaný aspon 10 hodín
Naposledy upravil/-a ivko1 v 22.07.2019 17:38, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ivko skúsim si tipnúť za Milana- voya kúpil preto lebo má vnúčence a chce s nimi chodiť na dovolenky aby mal zo života aj niečo viac ako dielňu.
Corsa bola super pre neho samého , ak začneš rozmýšlať rodinne tak musíš tomu prispôsobiť aj rozmery auta
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Aha Ivko a to že sa ty nepokakaš keď vidíš xy aut je jasné ale pubertálne decká, si veru cvrknú a tie tvoria velkú časť kupcov jazdeniek tipu A8,BMW7,MB S klasse v cenách do 8t ojro.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných