Mitsubishi Lancer 2.0 di-d - poruchovosť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marcel3659
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.07.2019 12:07
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Lancer 2.0 di-d - poruchovosť

Príspevok od používateľa marcel3659 »

Chcel by som sa len spýtať, či je tento motor tak isto poruchový ako 2.0TDI od VW, poprípade osobné skúsenosti s autom.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

No asi áno keď je to to isté ale je to tá menej problémová verzia BKD väčšinou aj z absenciou DPF.Ale aj tak by som sa tomu to motoru vyhol širokým oblúkom je zastaraný a poruchovy,radšej sa poobzeraj po 1.8did vlastnej výroby alebo benzínové ktoré sú mimoriadne spoľahlivé a rokmi osvedčené vystačia si len s výmenami oleja filtrov
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

2.0 TDi od VW je poruchový? a čo sú to za poruchy?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

hej hej, preto ich jazdí tak veľa lebo sú najporuchovejšie :40bd: :40bd: :40bd:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hej, a všetky tie veci na ich klube aj tu sú výmysly závistlivcov. 17 rehotajúcich sa smajlíkov.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

koumi napísal:hej hej, preto ich jazdí tak veľa lebo sú najporuchovejšie :40bd: :40bd: :40bd:
Ty vidíš len tie čo jazdia , aj to v meste ešte nezbadáš či nejde náhodou v núdzaku. Ja chodím po šrotoviskách , mechanikoch a priekupníkoch a vidím kolko ich je mimo provoz.
Keby toto forum vedelo filtrovať podla typu motora - tak práve tento by viedol v počte tém. lol
A druhá vec určitá skupina slovákov(a nie sú to romovia) keď vidí passat, tak strácajú všetky zábrany a vlezú hadovi do papule ako zhypnotizovaný zajac.Teraz sa už toto očarenie presúva pomaly k avdinkám a bavorákom. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

ono psychologovia by mohli urobiť solídny prieskum aká skupina kupuje nové VW audi bmw aká skupina kupuje vyjazdené audi, vw a bmw... dnes som frčal do roboty, predbehol som audinu 4.2 tdi ktorá sa vliekla 80-tkou ale až som ju na toyotke predbehol to sa hneď zobudil adrenalín v šoférikovi ojazdenej afdiny - hohó to teda nie, tu si japončík dovoľovať nebude a prásk do koní... :40bd: proste 4 kroužky pro teploušky - podľa značky sa dá robiť socio prieskum a možno aj diagnozy stanovovať. že na tej afdine sú najlacnejšie matadorky to k tomu patrí
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

2 bitové rozmýšlanie ... ktorý je poruchovejší? keď zo 1000 sa pokazí 30, alebo zo 50 sa pokazí 5? odpoveď je jasná...ale on vidí len tých 30 pokazených strojov vedľa 5...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A tvoje je koľkobitové? Tiež nevidíš čo sa pokazilo na tých piatich z 50. Nevidíš, že hentam sú prúsery už od rysovacej dosky!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jericho - ani nejde až tak o to percento poruchovosti. Skôr ide o to , že ak sa mi auto pokazí a u mechanika sa dozviem, že sa to proste muselo stať , lebo je to pripravené od výroby. A potom počujem ,že aj kamarátovi sa takto pokazil iný model rovnakej značky. Tak si fakt radšej kúpim Tata Nano - lebo o tom nikto nevie nič.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
an-dy88
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.06.2017 15:51
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa an-dy88 »

každopádne majú pravdu, sú veľmi chybové, pár kusov vyrobia tak, aby bolo ok, iné sa kazia s tým istým
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vyhoda (a z casti aj nevyhoda) koncernu je, ze skoro v kazdej dielni maju diagnostiku. Otazkou vsak je, ze kolki s nou vedia skutocne narabat aj inym sposobom, nez nacitat a vymazat chyby. Osobne mam xa to, ze je to len male %, co tomu rozumie. Este stale drviva vacsina aj u 2.0 TDi urobia rozvody a potom doladuju synchronizaciu vacky-kluka na nulu. Hold, chyba.
A tu je rec o 2.0 TDi v Mitsu, kde dostupnost diagnostiky je prakticky miziva a sotva predpokladat, ze dotycny bude servisovat problemy v autorizovanom servise.
Takze, velke - ,aj napriek tomu, ze sa jedna o znamy motor. Ci je spolahlivy, alebo nie, tazko posudzovat. Tie motory maju za sebou zvacsa 4 a viac majitela a nie kazdy bol ochotny dopriat motoru to, co je potrebne. Predstava o tom, ze si tie auta kupovali ludia, aby dosli v sobotu do Jednoty na rohliky, je absoutne mylna.
Problem dalsi moze byt s dostupnostou dielov v druhovyrobe, respektive s cenami dielov. Auto neni len o fungujucom motore…
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

jasné jasné, preto tu vypisujú ľudia s hondami a kiami že majú problém s motormi... prečo sa im potom kazia? tak isto mazdy, fiaty... keby tých áut jazdilo toľko ako grupy, tak je tu 3x viac tém o poruchách... a o tých malých oturbených motoroch ktoré trpia na LSPI som čítal o všetkých značkách okrem grupy... tak ja neviem... asi sú to super autá ale ľudia to nevedia tak kupujú grupu

a ešte ako bonus, nikde to nevedia opravovať... aj mhlavaty kiu nepusti do dielne tu niekde písal... fakt super :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Koumi problémy majú ludia s novými autami a nezáleží na značke. Jednotkové Punto ak vytiahneš z kopy v kovošrote tak zavrčí a pôjde.
A bonus , že staré autá pokial nezhrdzavejú ani opravovať netreba. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných