Fiat Tipo - kľúč na vypustenie oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

jaster-83 napísal:
smejo74 napísal:Nechcel som opisovať detaily ale niektorí menej pokojný jedinci si to vyžadujú takže musím ísť nad jamu dosť ďaleko od bytu a potrebujem zo sebou zobrať náradie a keďže oddeklovat spodok viem len nad jamou a potom už neviem ísť domov hľadať správny kľúč takže musím ho mať zo sebou preto táto stupidna nepochopiteľná otázka

na jednej strane pises ze si beries naradie na oddeklovanie spodku a na druhej ze chces vediet velkost kluca aby si vedel zobrat spravny? to si dost odporuje, co tak zobrat viac klucov a nie len jeden? a na to oddeklovanie, na to vies aky kluc potrebujes?
ja neviem ,to fakt píšem tak nezrozumiteľne ????? A prečo to niektorí pochopia ??? Na oddeklovanie keď chcem použiť kľúč alebo sraubovak tak ľahnem pod auto a vidím aký kľúč tam použiť ale aký kľúč použiť na povolenie vypustacieho sroubu na olejovej vani to nevidím lebo je tam ten dekel už to inak napísať neviem
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

bajo777 napísal:
smejo74 napísal:Nechcel som opisovať detaily ale niektorí menej pokojný jedinci si to vyžadujú takže musím ísť nad jamu dosť ďaleko od bytu a potrebujem zo sebou zobrať náradie a keďže oddeklovat spodok viem len nad jamou a potom už neviem ísť domov hľadať správny kľúč takže musím ho mať zo sebou preto táto stupidna nepochopiteľná otázka
su len dve moznosti co tam moze byt, az je tam verzia s vonkajsim 6hranom pozor ma to nizku hlavu, k tomu olej, stary vymackany orech nepouzi, nech si nenarobis skodu...+patri tam medena podlozka, mala by sa menit...ale ked si neni lavy, da sa pouzit opakovane, imbusova zatka je kuzelova-bez tesnenia, podla mna blbuvzdornejsie riesenie, ale netahat na kona, aj ked ta sa dava do plechovej vane, ale az by to supli do hlinika tiez si viem predstavit skodu narobit...
vďaka ,ten sesthran som mal niekedy aj na brave ale to bola 1,2ka dúfam že to bude ono zoberiem pre istotu aj iné kľúče hádam niektorí bude pasovať
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

no vidíš...najprv sa pýtaš, až potom rozmýšlaš...
smejo74 napísal:...zoberiem pre istotu aj iné kľúče hádam niektorí bude pasovať
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

No ono keď nemáš tušenia či je tam klasický nastrckovy kľúč alebo sesthran prípadne stvorhran tak ťažko budem brať zo všetkých týchto od 10po19 takú zásobu kľúčov doma ani nemám takže racej rozmýšľam a potom robím

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných