Opel Vectra C 6 st. Automat 1.9 , 110 kW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ako tvoja logicka otazka suvisi s predmetom diskusie?
Takze tuto logicku otazku treba logicky smerovat do temy-"kachle na spalovanie odpadovych olejov".
Naposledy upravil/-a aristoteles v 07.07.2019 20:04, upravené celkom 1 krát.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Predmet diiskusie je ten že zadávatel hladá chyby tam kde nie sú. Preto mu treba otvoriť oči a ukázať skutočný problém. :4012: Je velmi lahké označiť oponenta za hlúpeho, ovela ťažšie je jeho argumenty vyvrátiť logicky. lol
Radšej budem srandovný ako plakať nad nehnutelnosťou. Stačí si otvoriť posledných 50 tém a dookola sa opakuje to isté: problémy s autami ktorým nerozumieme a nič o nich nevieme, ale kúpili sme ich lebo opticky zvyšujú naše renomé.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Oco:
1.Toto je forum o autach, tak sa ludia na ne pytaju
2.Samozrejme, nik sa nepyta na to, comu rozumie
3. Dozieras ma tu uz hatovanim vsetkeho, hlava nehlava. Rozpravas hlupostami o cerpadle xy, ked ti tu napisu, ze pises o uplne inom motorore, s uplne inym principom fungovania, zacnes motat zase o debiline z uplne ineho sudka.
4. Nakoniec sa ohradzujes, ze ta mam za motaka...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

:300f: :40bd: :40bd: Ja tie autá vyrábam tak sa nečuduj že mám názor taký aký mám. Denne vidím čo ponúkame zákazníkom a nebavíme sa o nejakej Vectre, ale o autách v cene jedného dvoch domov tu na slovensku.
Ano som Hejter a komukolvek aj odprisahám "celé celučičké zle a zle" :4012:
Toto je forum o autách a tak píšem svoj názor. Chodím po šrotoviskách a vidím z kôp aut čumieť určité čumáky, tak aj to ovplyvňuje môj názor. :40bd:
A navyše každý píše podla úrovne svojich vedomostí - ja som vedel ,že vectra mala vp44 a ešte to od Saabu , či je to CR alebo PD už ma nezaujíma , lebo to že to čerpadlo mala, ju diskvalifikuje na večné veky.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
aristoteles
Príspevky: 778
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ja ti tvoj nazor neberiem, ale naco znepokojovat a otravovat inych ludi.
A to, ze cele zle... Po boji je kazdy general. Vies...
ali76
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 08.11.2008 21:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ali76 »

Mal som také auto.aj s AT.
Dynamika a pohodlie neporovnateľne lepší ako VAG koncern z tých čias.
Proste oktavky a passaty na ten motor sa nechytali (a podľa mňa ani ešte dnešné TDI sa nechytaju)
Áno je to Fiat motor JTD ,trošku ma hlasnejši prejav ale šlape dobre,žiadne problémy ...raz do roka musíš manuálne vyčistiť EGR.15 min roboty...
Tie swirl klapky tiež pohoda .musíš jazdiť s štýlom aby boli v pohybe a nezadru sa ..keď sa zaderu dá sa kúpiť opravna sada..ale nehrozí nasávanie klapiek motorom ako u BMW..viem o čom rozprávam lebo som to riešil na 330 d skoro za cenu auta ..
Automat aisin AF40.pokial budeš meniť pravidelne olej tak ťa prežije.ja som dával každý druhý krát s olejom ..to znamená 30.000 ..stojí výmena 50 eu ,takže stymto nešetrí.servisi ktorí to robia za 250 eu obiď s oblúkom..dpf bezproblémové ,turbo nepoznám komu by odišlo.turbo je v predu a nie je vystavený takým teplotám ako pri uvedených TDI.
Nech ti to slúži.
Ladislav8484
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 22.12.2018 15:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ladislav8484 »

Svirl klapky som menil skoro za cenu auta :40bd: :40bd: :40bd: To kolko si dal prosim ta pekne za to? Pytam sa lebo mne to kamarat na Bmw 530D e61 vymenil za 50e
Ladislav8484
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 22.12.2018 15:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ladislav8484 »

A najlepsi diesel motor aky kedy chodil po planete nasej je grupacky motor 1.9 Tdi 66kw podla mna. Amen
ali76
Príspevky: 90
Dátum registrácie: 08.11.2008 21:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ali76 »

Ladislav8484 napísal:Svirl klapky som menil skoro za cenu auta :40bd: :40bd: :40bd: To kolko si dal prosim ta pekne za to? Pytam sa lebo mne to kamarat na Bmw 530D e61 vymenil za 50e
Nasal motor tie klapky.hlava ,turbo...aj aj veľa veci dostalo na frak..
Zle riešené na tých BMW
Ladislav8484
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 22.12.2018 15:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ladislav8484 »

To ano to mas pravdu na tych Bavorakoch to bol problem dost a aj ine

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 6 neregistrovaných