Fiat Stilo - chrčanie reproduktora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Fiat Stilo - chrčanie reproduktora

Príspevok od používateľa kalipaca »

Zdravím, dnes som išiel autom mal som normálne zapnuté pesničky z USB a z ničoho nič mi prestal reproduktor vo vodicovych dverách hrať ako predtým. Keďže je tam hudba menená tak to krásne basovalo, a teraz nebasuje vobec a strašne chrčí. Predtým ako sa to stalo ešte krásne basoval a potom som ako keby počul puknutie z reproduktora a v ten moment tento problém. Stretol sa niekto s niečím podobným?Asi len výmena reproduktora? Ďakujem.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Basova hudba je velka zataz na kable, asi boli tenke a prehorel kablik k tomu repraciku. To sa stava ak sa pouziju tenke kabliky, preto sa v audio predavaju tie hrube, mohutne kable, skoro ako ku zvaracke.
an-dy88
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.06.2017 15:51
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa an-dy88 »

tiež si myslím, že nejaký zhorený kontakt, rozober a uvidíš ak to nebude ono, tak asi celý reproduktor
seven
Príspevky: 139
Dátum registrácie: 26.01.2008 14:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven »

mal som to isté, rozpadnutý záves reproduktora(ilustračný obrázok)
[img]https://audio-video-servis.cz/_files/20 ... is_009.jpg [/img]
domino5
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.11.2017 10:22
Bydlisko: Brezno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa domino5 »

radost vidiet, ked clovek rozoberie vrch, potom sa uz niec comu cudovat
mirootom
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 04.05.2017 08:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirootom »

Normálne to celé rozober a to uvidíš či to je záves reproduktora alebo to sú kontakty, ale skôr súhlasím s tými kontaktami, ak tam nemáš hrubšie káble malé také basy nevydržia.
kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalipaca »

Tak včera som to skúsil zapnúť a hralo to bez problémov celý deň, dnes som to skúsil zapol som to a išlo to pekne po cca 10km mi začal znova chrčať a po chvíli znova išiel, pritom som nešiel ani mo jamách, robill to v takom štýle ako keď vypadne signál na zapnutej rádiovej stanici pritom mám zapnuté cez USB. Kde môže byť problém?
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

moze byt aj tak pesnicka co hrala z usb byt nakodena na prd :D ...inac to vidim na kontakty niekde...
kalipaca
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 01.05.2013 22:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalipaca »

Len keď ro začne robiť pri tej pesničke tak to robí nejaký čas kým to prestane, ale je možné že mi to začalo 2x pri tej istej pesničke. No teraz to robí stále, a nwm ako to predtým prestalo, len som na druhý deň skúsil zapnúť rádio a už to nerobilo.Aj keď predtým mi všetky pesničky nedávno hrali bez problémov, nepostrehol som problém.Potom čo to začalo robiť som skúšal posúvať pesničky a vždy ked som stlačil tlačidlo na posunutie vždy sa ozvalo z reprakov také puknutie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných