Mercedes GLK - start/stop systém nefunguje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Skrtiaca klapka moze byt len jedna dole na sacej strane motora ide do nej hadica od coolera a potom pokracuje hore rovne potrubie, tam vchadza potrubie od egr a koleno priamo na sanie, uz su potom len virive klapky v sani. Treba ju testovat tu klapku, merat kablovacku ci ma vsade napatie, ktore ma mat.
kkkkkd1
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.02.2010 11:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkkkkd1 »

Tak tú som čistil asi pred mesiacom a bola poriadne zanesená. Ale nieviem sa s diagnostikou (Delphi DS150DS) spojiť s RJ motora. So všetkými ostatnými jednotka mi sa spoji bez problémov len nie s motorom. Cez funkciu eOBD sa spoji s RJ motora ale tam sú základne údaje a test akčných členov sa tam nedá urobiť. Nejaký nápad? Inak dik xentry, lebo asi nikoho iného to nezaujíma.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Skrtiacu klapku som este nestretol zanesenu na tom motore, maximalne ked bol na nej olejovy film. Zanesene to zvykne byt od potrubia kde sa ten olejovy film zacne stretavat s vyfukovymi plynmi, ktore vracia egr, a toto zanesenie sa tyka ked tak uz len virivych klapiek. Ako je na tom Delphi diagnostika neviem, ja pouzivam originalnu mercedesacku.
kkkkkd1
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.02.2010 11:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkkkkd1 »

Tak ma napadlo, že keď som vyčistil tu klapku netrebalo by teraz urobiť základne nastavenie alebo ju resetovať? Vyzerala takto: https://share.icloud.com/photos/0o87T65 ... t0ad1js80A

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní