Blokovanie miesta na súkromnom pozemku

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

hjundai napísal:
trucker694 napísal:Oco, posledný incident, pardon nedôstojné správanie, paragraf 49 občiansky zákonník, spolunažívanie ma stálo sedenie niekoľko krát na ObÚ, a dvesto tridsať eur. Tak som si povedal, po päťdesiatke zasran ov biť nebudem, keď ich rodičia nevychovali, tak ich vyškolim svojou neskúsenosťou za volantom. Som za vola, pretože Niki Lauda z vedľajšieho baraku stál vždy minimálne cez dve, niekedy tri miesta, tak mi myklo volantom pri cúvaní cez obrubník, že jeho pravá strana bola po smyknuti o osem cm užšia od predného blatníka cez oboje dvere až po zadný nárazník. Ujo policajt mi aj fuknut dal, 0,00 som mal, aj škodu do PZP som nahlásil pred susedom nikim. Aj som ľutoval, že som sa mi to až tak podarilo. A odrazu všetci Laudovia z vedľajšieho činžiaku stoja VŽDY presne vedľa čiary. Ujo, ale veď Vy jazdite na kamione yako sato mohlo stať? Veď to, yako sato. Tak sato stalo, že ja viem parkovať iba vedľa čiar, a Ty si a stál cez čiaru. A pre mňa to bolo bez sankcie, pokuty, mandátu. Iba škodová udalosť.
- ani ani pzp ti nezmenili za škodovú udalosť že?
Za jednu ti to nezmenia.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Zlatý rodinný dom!!
Ale aby som ti aj poradil:
- policajti neriešia parkovanie na súkromných pozemkoch. Kto to teda má riešiť, neviem
- odťahujú sa len autá tvoriace prekážku premávky. Podľa mňa je prekážkou aj zaparkovaný vôl tam kde nemá, ale dobre
- volal by som policajtov (mestských aj štátnych) pokaždé, keď tam bude niekto cudzí parkovať. Až kým to neprídu vyriešiť.
- keby nechceli prísť, tak im povedz, že je tam občan, ktorý vyhlásil, že islam do Európy nepatrí. Do pol hodiny tam budeš mať mestských policajtov, štátnych policajtov, NAKA, zásahovú jednotku, Jurka Smatanu, Havrana, Nový Čas, SME-ti a Nočník N. A možno príde aj delegácia od Agresívneho Slovenska a majitelia ESET-u.
logan668
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 10.05.2014 21:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa logan668 »

A čo tak namontovať mechanickú uzamykateľnú zábranu?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Presne tak, kadekto ma plné usta svojich práv, ku svojmu majetku

a nevie si svoj majetok riadne označiť ani zabezpečiť...

Je to smutné... :..:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco, máš pravdu a pravdu povediac týmto by som považoval tému za ukončenú a zatvorenu. Laco to napísal v jednej vete.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Smutnejšie je, že si svoj majetok treba označovať a zabezpečovať...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Blokovanie miesta na súkromnom pozemku

Príspevok od používateľa oco13 »

Romadur napísal: na parkovacom mieste v krytom parkovisku? Je to súkromný pozemok,
Z tohto jasne vyplýva, že tam neparkuje nikto cudzí ale len osoby ktoré majú prístup na toto kryté parkovisko. Teda bývam v dome a mám parkovacie miesto A,ale zaparkujem na susedovom o tri miesta ďalej teda na mieste E. :40bd: :40bd: :40bd: Nuž chlapci to sa musíte len dohodnúť ,alebo si dať po papuli.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco cez kompjuter som ešte nikomu nerozbil nos. :40bd:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cez komputer nie, ale v reale lol Keď ja horko ťažko naškrabem 120litrov na garzonku v hlavnej dedine a zadlžim sa až do dochodku.A teraz si predstav , že ten nafúkaný manager z mezonetu si svoje Porsche postavil na miesto mojej Dacie :3c90: :3c90: :3c90: Nemá zmysel krčiť plechy , ovela lepší pocit je ukrčiť sa v prítmí garaže, a potom pekne zozadu ho vycápať bejzbolkou. A ak ma nikto nezbadá tak on bude parkovať tri mesiace v nemocnici a neobsadí mi miesto. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných