Peugeot Boxer 2.0 blue hdi 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

matres-vcera si pisal,ze nadrz vody je ok ,olej takisto.A zrazu olej je vo vode.Teraz co mame z toho vylustit?
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

podla mna bohuzial len tolko ze trepe dve na tri...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nerozumiem tomuto negatívnemu prístupu na tomto fóre, ak si si dal meno autolaik, tak ako laik sa nestaraj do vecí ktorým nerozumieš a ohováračské, nič neriešiace reči si nechaj na fb a podobné.
Z toho čo zadávateľ píše, je zjavné že má problém a má záujem to seriozne riešiť.
Ak včera olej vo vode nebol alebo si ho nevšimol a dnes už áno, tak ešte nemusí trepať dve na tri.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja to vidím tak, že darmo poradíte niekomu čo nemá o autách ani šajnu, len svojimi pokusmi urobí ešte viac škody.
Aj ja môžem ísť na forum pre mamičky a dajú mi tam 300 rád ohladom štrikovania. Myslíte ,že mi to pomôže ak neviem vôbec štrikovať????. Ak niekto nevie povoliť 13ku maticu,alebo zavariť držiak výfuku , tak je mu škoda otvárať kapotu. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Wilz nesud podla nicku, potom by som zas ja mohol povedal ze ako nick wilz sa staraj do kozmetiky.

Pokec z tohto fora urobili zial tí "najvyssi" , staci sa pozriet na prispevky,pripadne kuk napr. tema "zaujimavi pouzivatelia"

To ze trepe dve na tri si staci precitat o com a v akej forme pise zadavatel. Ma dvojrocne auto s ktorym podnika, pise,zaujima sa kolko ho bude co stat tak usudzujem ze je majitel. Pri vsetkej snahe neverim ze pri tych poruchach co mal by si nepriplatil predlzenu zaruku a hlavne by ako majitel ktoreho ho to auto zivi by jazdil dalej na aute s poruchou,pisal by na forum a radil sa co s tým. Prve co by som ja urobil by bolo ze volam servis. Bud je to vymyslena tema alebo je len sofer,zamestnanec... to by potom sedelo ze auto veselo pouzival dalej az do "konca".

Dalej nemam co k tomu povedat.

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných