Skoda Octavia lll - vypadnuty gombik rucnej brzdy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia lll - vypadnuty gombik rucnej brzdy

Príspevok od používateľa poganyi »

Ahojte, dnes po zatiahnuti rucnej brzdy a naslednom povoleni mi vypadol ten chromovy gombik sluziaci na uvolnenie rucnej brzdy. Pokusal som sa ho tam nasunut, ale neviem ho tam uchytit, stretol sa niekto uz s niecim podobnym, pripadne viete mi poradit, ako ho tam dat naspat? Dakujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vsak je tam len nasunuty na tom koliku a zospodu ma zaistenie jazyckom co zapada do tej diery na tom chromovom stupliku. Ak ho mas ten stuplik vnutri vylomeny, poskodeny, tak kup novy.

Ak to ty nedokazes posudit, zhodnotit co tam je poskodene, kde je chyba tak s tym chod do autorizaku, kde ti to objednaju nahradne...
poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

Dik za info. Predtym som to pozeral a ziadny jazycek som tam nevidel a teraz pri podrobnejsom pozreti som si vsimol, ze ten jazycek je zalomeny, takze preto mi tam to tlacitko nedrzi a vyletelo. Takze asi ostava uz len kupa celej paky, kedze ten jazyk nejde vybrat.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Lepidlo za 3,50sa už dnes nedá kúpiť? Tak treba celú páku ručnej brzdy za stovku....
poganyi
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 18.05.2011 21:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa poganyi »

Ved to by som nerad kupoval za stovku fungel novy diel, skusal som sa dostat k tomu ulomenemu jazycku, ale zatial sa mi to nepopodarilo, mlzno zajtra s chirurgickym naradim :-D
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

VLADY, tam to troska je problem u tej Octavie, ta rucka ma totiz nie zrovna vysoku kvalitu.
Jazycek je asi zalomeny preto, ze tu rucku uz menil niekto predtym, aby “omladil“ auto a urobil to nesetrnym sposobom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0917183493 a 19 neregistrovaných