Nové auto do 15 000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nedávno som písal slogan : Vaše slzy naša radosť, a v prípade viagrou nadopovaných fiatov 500,oplov corsa, renaultou Clio to je ako vyšité. Nikdy z malého veľkého neurobíš, ani malý bimbiš nikdy naveky nebude veľký, po erekcii sa zbehne. Pre rodinu odporúčam klasické kombi, prípadne pickup v rodinnom prevedení. Nič nepokazíš, a po určitom čase nebudeš ľutovať. Hľadaj hlavne štvorvalec!
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Opel Combo Life 1.5 CDTI (75kW/102k) nafta 5st. manuálna 15.390 €
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

strasny vyber,minule tu niekto chcel bmw s trojvalcom, hned som bol tri dni v bezvedomi, teraz tento vyber a ze perspektivne aj pre rodinu... ja myslim, ze prilis mlady clovek, elektronicka doba, asi vyborny ITckar, inak nechapem, ze chlap a absolutne nerozumie autam... jedine z recesie duster s dizlom by som bral, inak strasny mix aut...ked da taketo moznosti a rozpocet, preco si nekupi 5- rocne berlingo a da komplet opravit, vymenit na uroven nového, a este bohvie, ci sa naucil uz jazdit, alebo sa len teraz vyklubal z vajicka...alebo pre rodinu - C4 Picasso- a kompletne prerobit s vymenami na uroven nového... ved auto je len stroj a hentie modely nevydrzia nic, trasie sa to, ziaden kufor, hlavne ze v crash teste 5 hviezd... a este sa mu paci opel - onedlho tu bude spisovat problemy, lebo opel...za mna z hentoho sa neda vybrat s ohladom na bezpecnost, spolahlivost a konfort...
boro643
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 20.06.2007 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boro643 »

urcite by som sa vyhol trojvalcom. Skus pozriet mazda cx3, honda hrv, mitsubischi eclipse
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hlavne sa treba vyhnúť malým crossoverom ked to má byť aj pre budúcu rodinu. Čo z toho že to je nové ked to nesplna požiadavky?
To je podobné ako ked si ludia v minulosti kúpili pre rodinu krátku Fabiu I - ved nám to stačí...

Požiadavku "budúca rodina" treba povýšiť nad požiadavku nové. Ja chápem že niekto nemá na vhodnejšieho adepta 25000€, ale vtedy má človek radšej kúpiť niečo zánovné, ale adekvátne velké ako nasilu nové, ale velkostne o ničom.

Aj blbá Dacia Dokker by poslúžila pre rodinu lepšie ako všetky malé crossovery, lebo Dacia má omnoho väčší kufor, má bočné posuvné dvere

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných