VW Passat B6 1.9 - DPF kód motora bls

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

eperinko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.03.2011 18:37
Zdieľať na Facebook

VW Passat B6 1.9 - DPF kód motora bls

Príspevok od používateľa eperinko »

Čaute klubaci keď idem na mojom padáte na 4 stupni a mám ustalenu rýchlosť cítim ako také chvenie od motora v servise mi povedali že mám zlú váhu vzduchu že keď pridám tak mi na nej klesajú hodnoty je to možné.dakujem
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Ked ti to v servise povedali, diagnostikovali, tak co teraz tu chces riesit na fore, kde nik nema pristup k tvojmu autu, k udajom z diagnostiky???
Bud sem das hodnoty z diagnostiky, alebo ju proste kupis a vymenis.
Ked im v servise neveris, tak mozes ist do ineho, to je tiez moznost. Ale diagnostikovat auto cez forum, bez nicoho, iba podla typu auta a dakeho velmi strucneho popisu je iba loteria.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Az teraz som postrehol, ze ty dake problemy s motorom riesis prakticky stale, uz dlhsie, dunenie, trasenie, DPF atd…. A kedze si NIKDY nenapisal, ze si nieco z toho vyriesil, tak necakaj, ze tu najdes riesenie, kedze len Boh vie, co vsetko si s rym robil, co tam v skutocnosti mas…
eperinko
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.03.2011 18:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eperinko »

Na aute mám výmene e DPF menené turbo všetky tlakové hadice skontrolovane.vstreky taktiež bezchybne ide mi o to či to môže robiť ťa váha vzduchu to chvenie
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ten kto vypovie takú diagnózu že hodnota namiesto stúpnutia klesá musel urobiť logovanie,tj zber hodnôt v čase.Ak to sem dáš bude jednoduché povedať či to je tak alebo nie.Ja som sa z ničím podobným za dlhú roky nestretol aby váha zareagovala naopak.Také že sa takmer nemení to je bežné.Inak je to kohútik ktorý čím viac otvoríš,tým menej z neho tečie...nelogické že ?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Skor myslim, ze je tu problem interpretacie. Staci si precitat jeho prispevky.
Napriklad tato tema.
passat-3c5-1-9-tdi-t74450.html
ntg
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 31.12.2010 09:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ntg »

normalne som presvedceny ze temy sem pisu 13 rocne deti
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných