Auris Hybrid, prípadne aké kombi kúpiť

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kolko je rozdiel hybrid vs. take iste len benzin automat ?

ja bych tie "usetrene" prachy vrazil radsej do LPG - kvapalnej fazy :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

daj lpg do hybrida :)

dnes som mal u seba obchoďáka z jednej firmy, ktorý mal aurisa hybrid - chválil si to, behá východ - západ a kombi spotrebu dlhodobo drží pod 6 litrov. jediné na čo si zvykal dlhše bol absentujúci turbokopanec a na čo si rýchlo zvykol bol automat - proste to auto ťahá lineárne a nevädne

elektromotor vypomáha benzínovému motoru aj v stúpaniach
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

na pokojne jazdenie to bude fajn kchar.
Ja mam napr tiez naftu len kvoli dialnicnej spotrebe, dalsie auto uz bude elektromobil.
Ten drkot naftakov mi uz po rokoch lezie na city.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

laki, priame porovnanie hyridného aurisa na diaľnici a golfa s vyínaním vlacov -

http://www.auto.cz/toyota-auris-hybrid- ... reby-75178
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Automat v recenziach vychvavili, ale nebol to tuším Aisin, ktory sa montuje do 2.0 HDI ?
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

mať Tvoje problémy... ja mám iné problémy, obehal som 5 inzerovaných priusov rv asi 2011 a všetko hnoj, dovoz, postáčané kilometre, postriekané tak, že chlapcom sa nechcelo ani lišty na oknách prelepovať, detinsky maskovaná korózia zadných lemov opravovaných po nejakom incidente... u dvoch by som na 100 % povedal, že to boli taxíky, presedené zadné sedadlá som videl len u taxíkov.

najhoršie je, že do telefónu predávajúcemu povieš, že opravuješ autá a vidíš čo a ako, hovado sa do telefónu zaprisaháva, že to nebolo striekané. Prídeš tam, ešte na aj na okne ma utieknutú farbu, lebo zle zalepil.

to fakt človek musí ísť osobne vonku, aby si priniesol normálnu jazdenku?
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

veľa šťastných kilometrov a nech slúži
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Pekné vozítko - nech dlho a spoľahlivo slúži :-)
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

martin cichy napísal:mať Tvoje problémy... ja mám iné problémy, obehal som 5 inzerovaných priusov rv asi 2011 a všetko hnoj, dovoz, postáčané kilometre, postriekané tak, že chlapcom sa nechcelo ani lišty na oknách prelepovať, detinsky maskovaná korózia zadných lemov opravovaných po nejakom incidente... u dvoch by som na 100 % povedal, že to boli taxíky, presedené zadné sedadlá som videl len u taxíkov.

najhoršie je, že do telefónu predávajúcemu povieš, že opravuješ autá a vidíš čo a ako, ho*** sa do telefónu zaprisaháva, že to nebolo striekané. Prídeš tam, ešte na aj na okne ma utieknutú farbu, lebo zle zalepil.

to fakt človek musí ísť osobne vonku, aby si priniesol normálnu jazdenku?
Preto klamú, lebo sú o dokonalosti svojej práce (maskovanie búračiek) presvedčení natoľko, že im uverí aj odborník a pritom sa hrozne mýlia. A taktiež tento postup sa im už osvedčil, že čím viac klamstva a sladkých rečičiek, tým rýchlejší predaj. Pravda sa dnes nenosí. No poctivci stále existujú, ale padajú na hubu pri každom predaji.

Národ (alebo nádor?) sa jednoducho chce dať oklamať, tak sa mu plne vyhovie.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných