Audi A6 C7 CDUC 180 kw - stráca sa voda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pedro727 napísal:Toto forum nieje pre A6?
Sa uz preberte chlapci!
Toto forum je pre všetkých, len má jeden velký problém. Po radu sem chodia hlavne zúfalci,čo si kúpili autá ktoré neprináležia ich socialnej vrstve.
Pozrite sa napríklad aj tu - prečo si napr. taký p.Hlavatý nekúpil Phaetona alebo Sklasse alebo 8čkového brambora , ale jazdí na bežnej Corse?? Veď by si to odservisoval lavou zadnou. :4012: Väčšina tu prítomných motoristov sa správa presne podla poučky prázdna makovica najvyššie hlavu zdvíha. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

1.nuž tato a tebe a tých ktorých sa to týka zasa neprináleží určovať kto do akej vrstvy patrí lebo v 99,9% prípadov viete o majiteľovi s prepáčením houno.
2.stále tu mudrujete o nejakej slovači a pritom samy ste tá slovač! namiesto rady je polovica napísaného len riešenie sociálnej situácie zadávateľa a to svečí o tom že ste presne tá slovač na ktorú tu stále kydáte!
3. to akože keď má A6 tak má ísť len do servisu a nepýtať radu na fóre?pokiaľ je ten strop? po fábiu? po kiu? kto ho určil?
4.fórum je preto fórum aby si sem prišiel pre radu neznalý a ten znalý ho usmernil a nie na to čo som tu čítal v tejto téme.


hanba vám všetkým
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

pedro Stokrát vám bolo povedané, že nemáte riešiť príspevky prispievateľov ... názory sú rôzne a tak to má byť v zdravej spoločnosti.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

pedro727, neviem co sa tu rozdrapujes, ale mal by si si uvedomit, kto byva v drvivej vacsine vlastnikom A6,BMW 5 atd.
Chces povedat, ze oni maju miesto, vybavenie, zrucnost a schopnosti, vedomosti sami riesit technicke problemy tych 6 a viac valcovych motorov? Aj vacsina mensich autodielni pred nimi zavru dvere, aspon pokial maju rozum, lebo ich bohato uzivia pneu a drobnosti na podvozku.
To je ten zasadny rozdiel medzi tou technikou a moznostami.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

oco13 napísal:
pedro727 napísal:Toto forum nieje pre A6?
Sa uz preberte chlapci!
Toto forum je pre všetkých, len má jeden velký problém. Po radu sem chodia hlavne zúfalci,čo si kúpili autá ktoré neprináležia ich socialnej vrstve.
Pozrite sa napríklad aj tu - prečo si napr. taký p.Hlavatý nekúpil Phaetona alebo Sklasse alebo 8čkového brambora , ale jazdí na bežnej Corse?? Veď by si to odservisoval lavou zadnou. :4012: Väčšina tu prítomných motoristov sa správa presne podla poučky prázdna makovica najvyššie hlavu zdvíha. :300f:

Má to jednoduchý dôvod...vždy vyhral rozum nad srdcom,pragmatizmus nad snívaním.Je to ale iba časť pravdy,pretože som si z mladšou hlavou prešiel vlastníctvom všetkého čo v danom momente bolo top auto a od top značiek.Nie je to tajomstvo,v tom čase sa vozili iba búrané,dali sa do poriadku,človek sa vozil na krásnom peknom voňavom kým nepredal.A tak bol vždy majiteľom niekoľkých krásavcov kým sa nepredali.Lenže treba sa vrátiť min o 20 rokov späť,situácia bola neporovnateľná,dnes je iná doba,iná technika,iné zmýšlanie.Ešte aj pomery na ceste sú iné,o radosti za volantom je smiešne sa baviť,pobyt v aute je nutnosť,a z toho vyplýva snaha do auta ani nesadať bez naliehavej nutnosti.Peniaze na nejakú prémiu radšej do vzdelania vnúčat,z toho osoh bude,z auta iba šrot.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan lenže keď my sme mali 25rokov , tak top autá boli naozaj TOP a nie paškvily so štyrmi chladiacimi okruhmi. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

boze, na kazdej strane niekto urazeny... ani to nie je pedrova tema... ved ked sem chce niekto pisat, nech si najprv nieco aj precita, ci mu styl prispievatelov vyhovuje...tolko hluposti pozadavanych a furt niekto urazeny - motor je to vyborny, ale servis drahy, mozno pojde aj motor von, mozno aj s rozvodmi, hydrostely a pod. ... a to bude paleta / ak najdes majstra, co sa na to chyti/, ze zabudnes na vsetky "pseudourazky"....
anddy159
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.02.2009 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anddy159 »

oco13 napísal:
pedro727 napísal:Toto forum nieje pre A6?
Sa uz preberte chlapci!
Toto forum je pre všetkých, len má jeden velký problém. Po radu sem chodia hlavne zúfalci,čo si kúpili autá ktoré neprináležia ich socialnej vrstve.
Pozrite sa napríklad aj tu - prečo si napr. taký p.Hlavatý nekúpil Phaetona alebo Sklasse alebo 8čkového brambora , ale jazdí na bežnej Corse?? Veď by si to odservisoval lavou zadnou. :4012: Väčšina tu prítomných motoristov sa správa presne podla poučky prázdna makovica najvyššie hlavu zdvíha. :300f:
Vážne?
1, servis si robimé na firme sami a predstav si lebo ma to baví ako konateľa... ;) (bola to otázka na typ nie zúfalstvo)
2, to či sa cítim dať auto do servisu alebo čí mám na servis nebolo v popise otázky!
3, áno viem aké auta vlastním a čo to finančne obnáša.


PS: Vieš hovno o tom na akej socialnej úrovni žijem ak to hodnotíš z toho že som položil otázku a čakám radu lebo si servisujem auto sám (bezohladu nato či je to A6,A8 alebo Fiat) tak to si fakt mentálny chudák! Ďalej nereaguj nebudem to čítať.

Na základe tých sračiek čo tu pár z vás primitívnych napísalo hodnotím že o probléme viete asi kulové a riešite si tu komplex... (malý penis? konto? závisť? alebo len slovák chudák )

Správca by si mal urobiť poriadok...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nuž milý Anddy čo ti na to napísať? asi len to že ti NEVERÍM. 50 rokov života na Slovensku ma naučilo rozlišovať realitu od fikcie. Ale ono je to aj tak jedno , lebo "ty to čítať nebudeš". Takže môžeš kludne a spokojne ďalej žiť v presvedčení , že všetci sme tu cocoti a len ty si lokomotíva. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pedro727
Príspevky: 1120
Dátum registrácie: 22.03.2009 13:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pedro727 »

už tu niekto z vás založil tému a žiadal o radu?
prečo ste to urobili, čo nemáte auto vhodné svojmu sociálnemu postaveniu? mali ste ísť do servisu!
presne toto tu v preklade zaznelo.

ako nerád píšem od veci ,ale keď vidím takéto niečo tak mi to nedá sa neozvať a na veci nič nemení či je to moja téma alebo nie, keď bude do vás alebo vašej ženy ,mamy to je jedno niekto bezdôvodne kopať na zastávke či v autobuse tak sa postavím rovnako a nebudem čumieť ako debil.

ako vidím nikam cesta nevedie a aj v ďaľších príspevkoch je to rovnaké a presne sa sami nachádzate v tých bodoch čo som hore uviedol.
sorry za off anddy.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných