Seat Alhambra - central

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Andy42
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2019 08:18
Zdieľať na Facebook

Seat Alhambra - central

Príspevok od používateľa Andy42 »

Zdravim, mam seat alhambra 2003, problem je v tom ze nefunguje central, par dni ide, par nie, ani na DO ani priamo cez kluc v dverach, vzdy posluchaju iba soferove dvere, vag ukazal chybu iba egr a lava a prava smerovka ziarovky. Skusal som pozret poistky aj vytiahnut bateriu ci sa to nespamata a nic... Dalej som si pri tomto probleme vsimol ze ked central akurat funguje tak niekedy mi samovolne pri odomknuti otvori nejake okno,popripade vsetky naraz alebo pri zhasnuti motora a vytiahnuti kluca po jazde otvori jedno alebo vsetky okna...
Este sa chcem spytat ci je normalne ze ked dam kluc do prvej polohy vsetky smerovky 2* bliknu...(auto mam 2 tyzdne)
Andy42
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2019 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andy42 »

Uz su tam aj chybove kody
01138 central locking switch - driver door unloking, short to plus -intermittent
01146 - central locking motors, front passenger and rear doors locked
Short to ground - intermittent
Tropheus
Príspevky: 120
Dátum registrácie: 15.11.2006 22:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Tropheus »

Prechodky v dverach
Andy42
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2019 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andy42 »

Vodicove, ci to mozu robit dake ine? A ako ich mam skontrolovat? Mam dat dole tamacir? Myslel som ze je to guma ze ju zvleciem a najdem tam kable ale je to konektor (medzi dverami a ramom)
m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

zisti ci niekto nedorabal, neobchadzal nefungujuci povodny central niakym univerzalnym. to blikanie smeroviek moze tomu nasvedcovat
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

V prvom rade treba overit vsetky prechody dvere a stlpik a nezabudnut aj na 5 dvere. Prelamane kable vymenit nestaci pospajkovat dokopy lebo sa to zopakuje a bude este horsie. Pokial su kable ok tak su tam dva okruhy a to samostatne pre soferove dvere a potom dalsi spolocny pre predne pasager a zadne oboje. Podla chyb z diagnostiky je pravdepodobne ze kable alebo priamo motorčeky robia skrat. Je to piplacka na 4hodiny ale ked mas kable total ko tak si ktomu este pripocitaj cas a hlavne trpezlivost.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Andy42
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 27.06.2019 08:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andy42 »

Zistoval som, central je povodnu akurat je tam alarm dorabany, vodicove dvere - tam asi uz parkrat kabel sekol lebo dost kablov je zaizolovanych izolepou, jeden tam bol holy, ten som zalepil ale nepomohlo to, na spolujazdcovych dverach boli opravovane 3 kable ale teraz boli vsetky ok, zadne a kufrove neboli s izolepou lepene a boli ok... Tak jedine tie motorceky pozret...
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní