Klepanie pri pusteni plynu

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

ked ja pustim plyn blbo sa mi dycha...mozno ma aj klepe z toho, nepamatam sa uz. :3906: :3906:
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

Presne som ocakaval, ze tu pride debilko ako mastik29, ktory pride jebat do ludi a neporadi ani hovno. Zlaty moj, mam sice starsie auto, ale odkedy ho mam malo asi 3 chyby. To klepanie na pravej strane bolo horne ulozenie tlmica, takze drz hubu.

Mam problem, prisiel som sa sem poradit, nech mi ti, ktori sa do toho rozumuju pomozu. Ty si zjavne rozumies len do podjebovania a vyberania "perliciek", preto ti odporucam nejake ine forum, kde sa ludia ako TY stretavaju. Absolutne bezvyznamne komentare z tvojej strany s nulovou vypovednou hodnotou.

A to som si myslel, ze na toto forum chodia prevazne dospeli ludia. Ako vidim, pravda bude niekde inde.

PS: dalsie tvoje dementne komentare budem ignorovat a taktiez podobne komentare, ktore sa tykaju napriklad hodnotenia toho, ake mam auto. Pani dokonali, ktori NIKDY v zivote nemali problem a vsetko si opravovali a vedeli uz ako novorodeniatka. Uvedomte sa prosim vas.

AUTO JE OPEL VECTRA C 2.2 DTI
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Len pre tvoju informaciu, v prvom rade by si mal studovat pravidla tohto fora...
Odpovede mas presne podla ocakavania, sam si to napisal. Zial, je to tvojou chybou, kedze sam si v svojich prispevkoch rozporujes, skir sa snazis zavadzat, nebojim sa napisat klamat a ty ocakavas riesenie tvojho problemu?
Mal by si tiez porozmyslat nad tym, ze technika napriklad u trabantu, ci Mercedesa triedy S je totalne ina, zrovna tak ako u tvojho auta.
Ako teda chces rady, ked zatajujes auto, ktoreho sa problem tyka?
A co sa tvojho problemu, jeho riesenia tyka, tak vzhladom na problemy, ci skor mix problemov, tak s tym chod do dobreho servisu, nech ti to daju do poriadku. Tu ti nik nedokaze odpovedat, kedze si sam rozporujes v prejavoch poruchy a tiez v servisnej historii toho auta. Klames, zavadzas a urazas nevyberavym sposobom.
Verim teraz, ze si ziskal mnoho sympatii :40bd:
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

a dalsi, co sleduje 8 rokov toto forum a urazeny...k problemu - dal si opotrebovany diel a myslis, ze je ako novy?..asi budes znovu menit... uz som tu spominal, ze som raz na bmw menil predne brzdove kotuce a az stvrte sadli tak, ze sa nekrivili, netriasli a pod. ...
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

Takze neprajnikov nepotesim a tich, ktori mi chceli pomoct by som naopak potesit mohol.

PROBLEM JE VYRIESENY ! A riesenie bolo az trapne jednoduche, povedal by som az primitivne. Uvolnene sroby na PRAVOM kolese !!!

Kedze momentalne striekam vsetky brzdove strmene, zostaval mi uz len tento posledny na pravej prednej strane. Siel som davat dole koleso, ked som pri odkrucani srob zistil, ze ANI JEDNA z nich nieje dotiahnuta, normalne by sli odkrutit prstami. Ja som na tomto kolese nerobil nic od zimy (januar), jedien co sa robilo bolo prezuvanie pneu. To znamena, ze v pneuservise mi z nejakeho dovodu NEDOKRUTILI sroby na kolese.

Nechapem preco to klepalo na lavej strane, ked bolo uvolnene prave koleso, ale jednoducho po poriadnom dotiahnuti srob, nieje ani naznak nejakeho buchania ci klopania.

Mastik ku tebe specialne. Do servisu jednozacne nepojdem. Navstivil som ich niekolko a najma tie, ktore som zapocul, ze maju "dobre meno" a len sa mi utvrdilo to, ze v skoro v kazdom servise je postup taky, ze co prve uvidi servisak, to povie ze treba vymenit, hoci problem je absolutne niekde inde. Presne toto sa mi stalo s tlmicom na pravej strane. Klepalo to, v prvom servise sa vymenila tycka stabilizatora, v druhom servise sa menil cap a nasledne axialny cap, potom brzdove dosky a nasledne som si ja auto pekne zobral domov, vymenil tlmic a vsetko fungovalo ako ma. A ake klamanie ci zavadzanie prosim ta ? Snazim sa popisat problem, ako najlepsie viem. Uviedol som vsetko tak ako je a ako mi to podal moj kamarat, ktory mi hriadel predal. A ze urazam ? V kazdom jednom prispevku, v ktorom som potreboval pomoc od ludi, ktori sa do tejto problematiky rozumeju, sa objavil niekto ako ty. Pride, vychyta si nejake perlicky, hodnoti moje auto. Akoze aky to ma zmysel, pisat taketo primitivne komentare, ktore NIKOMU nepomozu ? Naco hodnotis moje auto ? Znela otazka, prosim vas zhodnotte moje auto ? Podla tvojho pristupu by sme sa asi mali vsetci vyvazat na Skovom medaku, ktory by NIKDY nemal ziaden problem. Prosim ta, do buducnosti, ak vies pomoct, napis komentar k VECI, na ktoru sa clovek pyta a odpusti si primitivne komentare, k veku auta, pripadne toho kto vlakno vytvoril. Nikomu takymito komentarmi nepomahas, len si pravdepodobne chces nieco dokazovat. A pre ziskavanie sympatii na toto forum nechodim, takze ich mam vies kde.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Neviem preco zas mas potrebu na mna reagovat, kedze si pisal, ze sa dalsej reakcie zdrzis. Bud tak laskavy a este raz si precitaj (po sebe) ako si problem opisal...
Ze som hodnotil tvoje auto? Ktore? Kde? Ty si tu hral hru na bobrika mlcania.
Ze sa dotazujes na problem s podvozkom u Opla a temu hodis do diagnostiky ti taktiez pride v poriadku?
Kludne si frflaj kolko len chces, avsak, nabuduce az budes chciet poradit, tak temu zarad do spravnej sekcie a daj si zalezat na opise problemu, kde si v opise nebudes protirecit.
Mentalne zdravemu cloveku musi byt jasne, ze toto je diskusne forum, nie servis, kde by mal kazdy pristup k tvojmu auto a preto je opis podstatny.
Si ocakaval, ze ti niekto poradi dotiahnut sroby na kolese?
A prepac, ale klepanie na lavej strane a to sposobovalo prave uvolnene koleso?
Tak to je bud zas velky fail ohladom opisu, alebo si tu niekto vymysla.
A este drobnost…
Vinu zvalujes na pneuservis, ktory ti niekedy davno menil kolesa a nedotiahol to prave predne koleso.
Avsak si pisal, ze si na tej pravej strane nedavno menil horne ulozenie tlmica…
Tvoj tazko uveritelny “primitivny“ pribeh...
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

A je to tu zas. Tlmic sa menil v januari ty mudrlant, v aprili sa menili pneu.

A ze by mi nikto neporadil dotiahnut koleso ? Nech sa paci 6 prispevok, ty primitiv: klepani-pri-ubrati-plynu-t17666.html
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Taky držiteľ VP , čo sa vyberie jazdiť s nedotiahnutým kolesom,
by mal okamžite vratiť VP, a nesadať viac do auta ako vodič.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

LUKAS0088,kedze mas potrebu neustale osocovat, tak zrejma trpis nejakou formou dusevnej poruchy, retardacie, co podporuju aj tvoje predchadzajuce prispevky, kde si nebol schopny zrozumitelne,bez protirecenia opisat svoj problem. Namiesto toho len nadavky a urazky.
Mal by si navstivit lekara a poradit sa, urcite sa s tym da nieco robit.
VP by si mal prinajlepsom dobrovolne odovzdat, kedze ako vodic predstavujes nebezpecie pre okolie, zrovna tak aj technicky stav tvojho auta je pod tvojim velenim nebezpecny voci ostatnym ucastnikom premavky.
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

Niekto sa urazil. Smutne :)

"kedze mas potrebu neustale osocovat, tak zrejma trpis nejakou formou dusevnej poruchy, retardacie"

Este raz si precitaj co si napisal. Sam pises, ze ja osocujem, pritom si to sam spravil a v jednej vete. Trosku si series do huby.

A budem citovat dalsiu "perlicku" ktoru si napisal skor
"prvorady problem je v majitelovy toho zariadenia - rozmetaca, ci kde, na com to riesi…"

Cize kto zacal osocovat ? Kto ma dusevnu poruchu, retardaciu ? Kto by mal vyhladat lekara ? Ja to nebudem.

Dalej na "cloveka" ako ty, reagovat nebudem - inak povedane minat cas na DEBILA nebudem. A to nieje osocovanie, ale fakt :)
LUKAS0088
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 10.07.2011 17:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LUKAS0088 »

laco1871 napísal:Taky držiteľ VP , čo sa vyberie jazdiť s nedotiahnutým kolesom,
by mal okamžite vratiť VP, a nesadať viac do auta ako vodič.
Ako som mal vobec tusit, ze koleso v pneuservise vobec nedotiahli ? Este raz pisem, ze ja som naposledy na prednom kolese pracoval v januari, kedy som menil tlmic. Potom sa uz len menili pneu zo zimnych na letne a odvtedy som JA na tejto strane auta NIC nerobil, az vcera som prvykrat od prezuvania daval dole koleso !!!!
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Šruby kolesa , sa dotiahnu hneď po tom ako sa koleso davalo dole-hore,´dalšie dotiahnutie po 100-200 km

nasledujuca kontrola po cca 2000 km .. tak to robia ŠOFERI

Aj tak sa dá skontrolovať koleso , či je utiahnuté, že sa oprieš nohou vo vrchnej časti pneu a skusiš zakymacať
ak su nedotiahnuté šruby , budeš počuť klepot
ak su dotiahnuté, bude sa kymacať celé auto zĺavadoprava
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Laci, zavri uz ustocka

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných