Ford Galaxy - trhanie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Dôvod výmeny egr ? Sanie sa čistilo počas výmeny alebo je celé zarastené karbónom ?
maross333
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.03.2017 17:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maross333 »

Zdravim, takze zda sa ze problem vyrieseny. Este stale ho testujem a jazdim, ale zatial ani cuk. Verim ze to tak ostane :-) Co sa tyka vstrekov, bolo mi povedane ze vstreky (Siemens) ktore mam ja sa nedaju podla aktualneho opotrebenia nakodovat, Denso a Bosch asi ano (nebol som v Kezmarku) ale servis Riedl(PP)kde maju aj orig.Bosch masiny, tam mi aj testovali vstreky. Medzitym som menil olej+filtre a este predtym som nalial aditivum (Techron) cistic palivovej sustavy. Bol som vo Forde na zakladnom nastaveni softu po vymene a cisteni EGR+DPF(vraj sa to ma robit pri kazdom meneny EGR aj kvoli zaruke, najlepsie origo Ford, neviem?) Auto mali aj na datalogery a povozili sa 15km, ziadna chybova hlaska nic.
Neviem ci tomu pomohlo to Aditivum, alebo to zaklad.nastavenie softu alebo vsetko dokopy ale cukat prestalo. To jemne dunenie pri 2000ot. medzi 4-5kou ostalo, ale neviem ci je to problem, alebo som uz precitliveny. Vdaka za ochotu pomoc a hadam to niekomu do buducna pomoze.

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných