Kupa fabie.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

an-dy88
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.06.2017 15:51
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa an-dy88 »

každí kto behá okolo aut, vie zistiť čo je striekané, čo menené proste vedia, najlepšie vziať takého čo auta aj skupuje :)
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ja by som sa nebal tejto kupy, uz len kvoli tomu,ze nikto by nerobil nerentabilne opravy vratane narovnavania na rovnacej stolici..
Tak tazke buracky sa v dnesnej dobe uz neopravuju.

Urcite sa jedna len o vymenu vonkajsieho blatnika,max.vymenu nejakeho ramena zavesenia kolesa .

A pre kvalitu a pouzitelnost auta,takato vymena nepredstavuje ziadny vazny problem.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

no toto by som len tak neradil...robi sa bezne aj na stolici, ale casto je jednoduchsie prevarit...a ked tukli kapota, blatnik, naraznik, kludne je to havarovane zo strany a treba zmerat, aby auto nebolo stvorstope...a vtedy by ta hrubka laku zaujimala na poslednom mieste...
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

jedine normalne riesenie je, ako ti tu uz radili viaceri, ze k autu zobrat niekoho znaleho, pripadne predajcu poziadat o pristavenie v servise... ak sa aj dostanes k nejakym zaznamom z autorizaku, neznamena, ze to je to jedine co sa stalo..
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

No ja by som jej radsej kupil nieco vyssie ako fabia. Nejake tie srandovne fiaty panda/idea atd a obdobne.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

cicmanec napísal:Toľké peniaze na také srandovné kilometre... Rovnako by poslúžilo aj nejaké Rio či Getz a za zvyšok môže ísť k moru alebo do Svätej zeme.
U mna, sice je to iny pripad lebo auto je uz kupene, sa to dostalo do stadia ze novy 18 tisicovy tragac neurobi ani 1000km do roka.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 39 neregistrovaných