Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nic take ako demokracia neexistuje.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Tak si precitaj toto vlakno a povedz, ci by to niecomu pomohlo.
Z kaluze do blata.
A inak, nemam cas na blbosti- kazdu chvilu riesit referendum:-)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pomohlo - poprava v nedelu na futbalovom štadione by slušne naplnila pokladnicu. A ak by bola každý mesiac aspoň jedna tak by radary mohli celkom zrušiť. :4012:
Nemáš čas riešiť blbé referendum?? Ok v pohode zaplatíš pokutu 2t ojro a nemusíš nikam chodiť. Toto už realne existuje v niektorom severskom štáte. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedy123456 »

Všetci traja mali okamžite dostať 15r nepodmienečne a po ukončení trestu ich mali vyhostiť naspäť do Poľska a doživotný zákaz vstupu na územie Slovenskej republiky.
Ale tak žijeme na Slovensku vôbec sa nečudujem že to takto dopadlo. Niekedy sa hanbím že som Slovák :(
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Poľský vodič kamiónu, hazarder. Toto je obraz diania na poľských cestách. Anarchia bordel, plus nízke IQ Poliakov, ale veľké ego. Tu je výsledok tragickej nehody v smere od Stetina do prístavu Swinouijisce. Nedobrzdenie a náraz do piatych osobakov. Tragédia šesť zhorenych, štyria ťažko zranený, dvanásť ľahko. Účastníci nehody sedem detí. V aute zhorela rodina s dvomi deťmi. Smutné. Vodič kamiónu 35 ročný je vo väzbe. Národnosť neuvedená, jazdil v čase zákazu jazdy pre nákladné vozidlá. Bezmozog, nie je iné čitateľné oslovenie pre vinníka nehody. Vraj mu hrozí 12 ročný trest. Pozrite si vlákno. https://www.google.com/url?sa=t&source= ... zf&ampcf=1
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Chudaci ti ludia ze na takeho kkta museli doplatit. Ale inak mne sa po Polsku dobre jazdi nemusim sa vecne strachovat ze kde si striehne stale radar na 70- ke si to kludne mozem sinut 90 kde sa da a este ma aj predbiehaju, je tam taky by som povedal volnejsi a sviznejsi sposob jazdenia ako inde a na rychlost sa tam velmi nehladi a ja take krajiny mam rad kde sa nemusia az tak striktne dodrziavat pravidla a kde sa da jazda aj trochu uzit. Lebo da sa jazdit aj svizne a zaroven tak aby som nikoho neohrozil, Najradsej by som jazdil vychod a balkan. :4012: :3035:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Suhlasim z bikerom, na Balkane to je eldorado silnejších aut, zažil som to v MN /Čierna Hora/
v premavke som sa citil ako doma na Slovensku...
Tiež RO a BG detto...
Ale , čo sa týka PL , tam je to OD-DO celý týždeň, nikto nemeria
ale v sobotu večer sa policajti postavia na vrchol kopca s radarom a už len kasírujú...
Preto Poliaci používaju CB vysielačky.. lol
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Vodič vraždiaceho kamiónu 35 ročný Poliak, počas jazdy sa venoval telefónu, v krvi zistená nepovolené látky drogy to je správa z prokuratúry mesta SZCZECIN, poskytnutá TV 24PL
dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudikopf »

Citujem...
]Uz ma vytaca to popularne osieranie Slovenska. Kazdy jeden z nas sme jednym kolieskom v nasej spolocnosti, ked sa tu niekomu nepaci tak ma moznost prispiet k lepsiemu . Nie mudrovanim po internete. Poznam kopu ludi co robia v zahranici,jedno maju skoro vsetci spolocne. Osierat a mudrovat ako toho mali tu dost a cuduju sa nam ze sa tiez nezbalime. Ale...zacne boliet zubok,dotrepe sa na Slovensko, pokazi sa tragac,samozrejme tam polepime a opravime doma. Tam zije s dalsimi 10timi spolubyvajucimi na jednej cimre ...ale nasetrime a doma na Slovensku postavim... lebo,ved tam je to drahe.




Popularne osieranie slovenska ma bohuzial opodstatnenie. ano vravis pravdu kazdy by mal prispiet o zlepsenie statu a spolocnosti...lenze ten system je tak neskutočne prehnity,skazeny a bohuzial stale viac prehniva...a dari sa to aj hlavne kvoli tym urcitym typickym slovenskym vlastnostiam zlodejina,zavistlivost atd...

Zijem v zahraničí konretne nemecko a cuduj sa zubok ked ma rozboli tak mi ho opravia a uplne zadarmo ,co sa tyka servisu auta neoriginalne servisy su na sk lacnejsie ale autorizovaný servis su take iste ceny! Nehovorim o potravinach a inych vyrobkoch...
Bohuzial zdieraju vas na kazdom kroku a setko je zalozene na odrbē a uplatkoch od stk nemocnice az po neviem co...
Obcas nemci zvykli zaradovat slovensko k balkanu a hnevalo ma to...ale bohuzial uz sme tam:(
Zacat treba kazdy sam od seba staci pochopit jednu vec : cim bude clovek bohatsi nebude šťastnejší a tym padom je to vztýčený prostrednik dnesnumu matrixu ktory nas stale viac pohlcuje...
Naposledy upravil/-a dudikopf v 11.06.2019 20:41, upravené celkom 2 krát.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

https://emisja.contentstream.pl/_/ctr/? ... 2F36543617
Vinu odmieta, takže v každej spoločnosti, krajine niečo smrdí.
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

dudikopf napísal: Zijem v zahraničí konretne nemecko a cuduj sa zubok ked ma rozboli tak mi ho opravia a uplne zadarmo
Bude aj toto na Slovensku ale len pre vybranú skupinu ľudí... https://www.hlavnespravy.sk/stat-poskyt ... ov/1784768
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dudikopf napísal: Bohuzial zdieraju vas na kazdom kroku a setko je zalozene na odrbē a uplatkoch od stk nemocnice az po neviem co...
Obcas nemci zvykli zaradovat slovensko k balkanu a hnevalo ma to...ale bohuzial uz sme tam
prave ti nemci robia to co na slovensku je.je to vsetko prepojene cez tie bohate skupiny.rovnaky bordel je v celej eu a amerike ze bohati ovladaju politiku.take su zakony eu.ako ten spor s tym tunelom.lusknutim prsta by ho v rusku zrusili alebo vo svajciarsku do 24 hodin by bol v base cely jeho majetok bloknuty,pokial by nemal hotovost ani rozok nekupi.ale zakony unie su take ze sa ho nemozu ani dotknut a na nic mu siahnut.

majitel elektrarni robi si co chce stat nanho nema.ma ludi ktory dokazu tocit so zakonmi aj tak ta elektrina zdrazeje aj ked hociktora strana bude vo vedeni nezmozu nic.bude sa aj nadalej slovensku smiat.co to je?no normalna vec.tak to je bohuzial vo svete uz roky.slovensko nema dotiahnute nepriestrelne poriadne zakony na take veci dodnes.

zakony mali byt pripravene uz hned po 89roku.

ale ak by boli platy 2500 euro kazdemu by bolo vsetko jedno nikto by necitil zdrazenie energii tak ako ty v nemecku.aj tam je taky bordel ako u nas aj tam zdieraju ludi ale ty si tam cudzinec nevies ake to bolo pred 30 rokmi cudzinci to na peniazoch necitia preto je to ine.

pred 4 rokmi som sa bavil so svajciarom ake to bolo pred 30 rokmi
cenami.chlieb 20 centov cigarety 1,80.dnes je vsetko 4-5x drahsie cigarety maju cez 8,50 je velky dopyt po byvani vela cudzincov vsetko je drahsie najomne hotely a tie ich 6000 eurove platy stale rovnake.tak isto niesu spokojny kam to smeruje.aj tam vlastni elektrarne talian ibaze si nedovoli zdvihat ceny tam ma slovo krajina.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/5 ... nevinneho/
Pozor!!!!!!! Skoro každý polski kierowec vrah!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je tam viac zvláštnych vecí.Biele autá ...jedno zrejme predpisová rýchlosť,ale ten čo sa zrazil na krutučkom úseku veľmi zrýchľuje.Ešte tesne pred zrážkou je to krásne vidieť.Mám za to,že aj sami prispeli,i keď zo zákona je vinný vodič idúci na červenú.Mohol by ten magor stokrát ísť ako debil,v živote by nem,al šancu sa so mnou zraziť.Keby na to došlo deň čo deň by som sa z iného viny mohol zrážať z magormi,ibaže im šancu nedám
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Mhlavaty - tak sa mi zdá, že ten vodič toho bieleho Citroenu zrýchloval preto, lebo mu MOŽNO naskočila oranžová a bol akurát v takej blízkosti k semaforu, že sa rozhodol zrýchliť namiesto brzdiť. Každému sa to určite stalo. Ale ak to tak nebolo, tak si neviem vysvetliť to zrýchlenie.

Mne sa stala v Nitre takáto situácia:

Kamión stál prvý na križovatke Štúrová v odbočovacom pruhu doľava na smer NZ. Mal červenú a bol natisnutý úplne k čiare pri priechod pre chodcov. Ja som mal zelenú a bol som v strednom pruhu a išiel som rovno. Napravo za mnou (v mojom mŕtvom uhle) bolo ďaľšie auto, čo išlo rovno. Naskočila oranžová a aj keď by som normálne v takejto situácií dal nohu na plyn, začal som prudko brzdiť. A čo sa stalo? Práve pár sekúnd na to vybehol spoza toho kamiónu chodec na červenú ! Keby som teda nezačal brzdiť, ale zrýchlil by som (stihol by som to na oranžovú) tak toho chodca zabijem.

Jedna sekunda rozhoduje o živote a smrti...
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných