Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Príspevok od používateľa vsevetko »

Peniazmi kúpená sloboda za obzvlášť závažný zločin... https://www.hlavnespravy.sk/vsetci-traj ... de/1781212
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Slovenská justícia je tak prehnitá, že toto je len kvapkou v mori. Pozrime sa, ako Maďari "vyriešili" Rezešovú. Z väzby ju neprepustili počas celého pojednávania až do verdiktu, kedy dostala 9 ročný trest a po 6 rokoch bola prepustená (stále šialene málo, ale aspoň niečo). Títo mierumilovní mladíci do basy ani nikdy nepôjdu. Kaucia 25000 euro? Čo je to pre nich 25000 euro, keď sa vyvážali na Cayenne za sto tisíc, na Ferrari za 200 tisíc ? Kauciu mali dať na 100 miliónov eur pre každeho jedného a potom by už takí frajeri neboli.

Ako sa môže teraz cítiť rodina nebohého pána, ktorý ich vinou tragicky prišiel o život? Takéto rozhodnutia len posilňujú chuť na prevzatie spravodlivosti do vlastných rúk.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Slováci vedia akurát tak poza bučky a udávať,kolaborovať,v živote gule nenaberú aby urobili poriadok ako sa patrí a až potom hrubá čiara.Tu má maslo na hlave snáď úplne každý,inak tá blahosklonnosť ku všetkému zlému sa nedá vysvetliť.Vedia akurát šlapať po malých a velkým sa strkať do pr..le
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Historická je jedine DNA
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ja si vždy zmyslím ak náhodou niečo takéto postrehnem že: Do prdele , to v akej žumpe žijeme? Kľudne sa môže stať že sa chlapci pobalia a zmiznú dakam do prdele na druhý koniec sveta....pretože peniaze vedia dnes robiť zázraky. :pa:
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Sudca sa takýmto rozhodnutím stal spolupáchateľom.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
brok00
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 06.06.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brok00 »

Za peniaze vsetko, isto pokukli nasim nejay fin dar. No rpi takomto skutku a zvlast, ze to bola agresivna jazda, by mali platit tvrde a exemplarne tresty bez moznosti odvolania
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Za skutok ktorý sa nedá napraviť majú byť tresty maximálne možné.Tresty za skutky ktorých dôsledok sa dá zmierniť majú byť tresty finančné až likvidačné podľa závažnosti.Právny názor nemôže byť takový aj makový,aj pre túto benevolenciu ktorá má ale šialené dopady je SVK obyčajný chliev a nikdy iné nebude.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Chápem rozhorčenie, ale zásadne sa mýlite.

V skratke, drakonickê tresty nič nezmenia.


Voláte po vlastnej smrti, môj názor je, že sa chovateľské ako hlupáci.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jedným z dôvodov prečo sú švajčiari ďaleko pred ostatnou europou je , že na každú doslova hovadinu majú referendum.
Hypoteticky - ak by sa museli zúčastniť všetci slováci- ako by dopadlo referendum o týchto troch?? Ja som za trest smrti. :4012:
A vôbec mi nevadí ,že sa chovám ako hlupák. Ak by to zachránilo čo i len jeden nevinný život tak to stojí za to.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Rozhodne má opodstatnenie.Prečo má spoločnosť niesť ťarchu chovať človeka ktorý určeného na skapatie v base.Pritom je netvorom ktorý nemá čo stratiť a teda maximálne nebezpečný ešte aj v tej base.Rola a čas pozemského života má svoje ohraničenie a človek musí niesť zodpovednosť sám,ako s tým naloží.Smrť je jediná existujúca spravodlivosť,zoberie navzdory snahám, majetkom aj sile.Kto sa jej vysmieva a pácha zverstvá aj napriek jasnej vedomosti že ňou bude potrestaný,si svoj osud určil sám.
makrela
Príspevky: 2956
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

YxoYpsilono napísal:Chápem rozhorčenie, ale zásadne sa mýlite.

V skratke, drakonickê tresty nič nezmenia.


.
Zásadne sa mýliš ty.Ak dostane vrah trest smrti, tak už nebude môcť nikdy nikoho zabiť. A že sa tak deje a nie raz ,je dostatok dôkazov.
Dôležité je ,že človek nemôže vziať spravodlivosť do vlastných rúk.Aspoň teda v tzv."civilizovanej "spoločnosti.(civilizovanou sa myslí degenerovaná). Tzv. "štát" si uzurpoval toto právo , a mal by teda postupovať tak aby boli predovšetkým s trestom spokojní, ako obeť trestného činu ,tak i príp. pozostalí.Ak to štát nedokáže ,mal by sa na to vys3ať a nechať to na obetiach .Potom by sme sa nočkali takýchto paškvilov- Hossu versus Filipínec . stať sa to v rodisku Henryho A. ,tak by mal primitív radosť s čo najvyššieho trestu. Počas neho by žil. Potom by sa mu to dlho nedarilo.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Nie, takto to nefunguje.
Je to hlúpy, opakovane vyvrátený názor.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak si väčšina komunity želá istú vec treba to rešpektovať. Nezáleží na tom či je to hlúposť alebo nie. Ak by slováci pochopili silu referenda , vela vecí by tu fungovalo inak.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Mali zostat vo vazbe curaci vsetci traja, keby odfajcili niekoho z rodiny sudcu istotne ich tam necha hnit... A ked ich pustil tak tam mala byt kaucia min 300litrov a nie 20litrov...obraz slovenskego pakistanu v plnej krase, nech sa tu dalej pretekaju polski curaci, oproti mohla ist Tatra, a tá nezna bratra... :28b7:

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní