Rodinne auto do 5000e

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Len to doplním...stropnica teda tá jej látka visí pre Óber magora čo to čistil parou.Nie je to vlastnosť Voyagera ale ani náhodov.Po dovoze sa čistí.Veď to vidím aké sú autá čo majú cez štyristo tisíc interiér,ako by vyrobili včera.Ibaže nevyrobili.Kúpil som Rovera čistého,ale dal som ho vyčistiť "dezinfikovať" tu jednej fi,keď som prišiel preň som skoro padal z nôh.Ani z fabriky taký nie je.Ibaže hopla...diplay climatroniku štvorčekoval.volám tam a že sorry to čistia parou !!! Auto bolo také mesiac,začalo jazdiť a stáť na slnku,začal sa odlepovať poťah z chrbtov sedačiek aj bočky dverných tapacírov sa začal oddelovať.Ak som nechcel pozerať na ovisnuté handry musel som demontovať a opätovne nalepiť.Takže dnes by som išiel kupovať a videl auto z tými km ako z fabriky,ako zo sterilizátora,čakám presne takú pohromu.Auto nájdu vonku,zoškrabe sa nikotín,do absurdna vyčistí a navonia,a auto po dedovi dôchodcovi nikdy nefajčené vždy iba kostol a späť je na svete.
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

mp3turbo - vazim si kazdy prispevok co napises, vacsinou mas pravdu lebo zvyknes kazdu jednu vec rozlozit na drobne a porovat veci, dokonca niekedy ciastocne laborotarnym sposobom, inokedy zase pouzijes sedliacky rozum. Aj to co si reagoval je pravda. No v zasade sme ludia a preto mame vsetci tendenciu si ohybat tu pravdu trosku smerom, ktorym nam to vyhovuje. Napr. Mhlavaty ju casto priklana k PD motorom, ty casto obhajujes kladne stranky voyagera atd atd. Mnoho krat pri rozhodovani pre nieco rozhoduju aj emocie. Niekomu sa pokazi otvaranie dveri, klakne mu baterka a vypali sa ziarovka a podvedome je to uz pre cloveka nepodareny crep. Nie kazdy ma auta ako hobby.

Pokial si si vsimol napisal som v mojom prispevku vsetky relevantne info. Voyager co som chcel kupit bol kupeny ako novy v BA ako dopredaj poslednych skladoviek daneho modelu, mal jedneho majitela ktory nim najazdil vacsinou po BA tych 150tis km. Nemam dovod si vymyslat tieto veci. Dokonca co som nespomenul uz mal vykuchany katalyzator...dovod neviem. Podstatne je ze majitel nema hlboko do vrecka ale za auto dal vyse miliona korun a prvych tusim 4-5 rokov bol v ramci zaruky servisovany v autorizovanom servise, potom uz nie. A tu je ten kamen urazu, auto o ktore majitel nedba a ani na nom vela nejazdi tak proste ani v neautorizaku neda robit nejaku drahu udrzbu vzhladom na zostatkovu hodnotu. Neautorizak nema na to diagnostiku a tak sa max meni len olej a brzdy. Bezny lacny neautorizak casto nemeni ani olej v automate ( v servishefte ani zmienka) lebo to mozno ani nevedia ale pokial majitel uz jazdi iba obcas tak na to z vysoka.... lebo preco by mal davat dalsie stovky eur za servis niecoho co nepotrebuje a stoji mu to na ulici.

Este by som dodal ze vacsina tych aut je znicena aj z vnutra, lebo kedze je to velke auto tak v tom vlacia ludia cement, drevo, psov a kadeco mozne. Vela z nich bolo suchnutych na zadnych blatnikoch a kadejak opravenych, lebo je to dlhe auto a pri zatacani okolo stlpikov v podzemnych garazach sa to proste stava.
Tie rozlepene, vypukle, vydute palubovky su zial pravda a stane sa to celkom rychlo na slnku.
Ku komfortu podvozku mozem pisat iba chvalu ale auto je fakt dobre na plynulu jazdu po dialnici alebo nejaku cestu v rovnom smere, caste brzdenie a rozbehy to asi nie a zakruty uz uplne nie. Mozno sa ti zda to auto bezpecne a tazke ale je to prave pre celkovu tazkopadnost tohto stroja. Mal som aj 530d a predal som ho prave pre to ze na jazdu v BA aj v ramci SK to bolo take nepouzitelne auto.

A este jedna vec, prosim neporovnaj to s fabiami passatmi apod. to nie je korektne.

A jazdil som aj na tom novsom hranatom s 3,6 pentastar 210kw. Auto je o poznanie modernejsie, sice spracovanie interieru nie je bohvie ake ale nevybocuje z radu tychto novych aut. Komfort podvozku zachovany ale jazdilo to s ovela vacsou lahkostou, akceleracia velmi svizna a hlavne nemal taky ten neduh ze ked drzis vo voyageri ten tenucky volant - co sa mimochodm vobec k tomu autu nehodi tak pri 2,8crd trasie celkom neprijemne a aj prejav CRD motora nie je bohvie aky.

A k tym tlmicom - ano vydrzia velmi vela ale ked sa pokazia tak to pre rodinu co ma auto v zostatkovej hodnote srotu moze byt celkom palka, tak isto aj porucha automatu moze pre toto auto uz znamenat smetisko.

Nic to vsetko vsak nemeni na fakte ze zadavatelovi temy ste dobre toto auto poradili, lebo je to fakt nedocenene auto co moze velmi vela ponuknut no treba vzdy spomenut aj alternativy aj mozne rizika, lebo clovek co zhana auto do 5000 pravdepodobne nebude mat dalsie 2-3tis na servis.

Voyagerom zdar!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja len poznámočku k predchádzajúcemu príspevku.
Pesimista je len dobre informovaný optimista. Je výhodné považovať každé auto za totalny črep - nebudete sklamaní. Rovnako je dobré považovať všetkých okolo seba za potencionalnych lumpov a kriminálnikov - lebo potencionálne aj nimi sú. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tak to veru ano :)


>> Dokonca co som nespomenul uz mal vykuchany katalyzator... dovod neviem.

jedna cudnejsia vec za druhou co sa tyka toho konkretneho kusu... majitel na to serie lebo mu stoji na ulici, servisaci nepoznaju, automat ked sa pokazi tak za 400 eur kupis druhy (jasne, pouzity, novu prevodovku nezaplati nikto a to plati pre VSETKY 15 rocne auta, audi bmw mercedes prevodovka za 10.000 eur nova), cely problem tychto aut je uz velakrat spomenuty :

su to 15 rocne stroje a maju taku udrzbu a majitelov, akych maju. Vykuchany katalyzator ? Ani jeden pri 200.000km... neexistuje.

Ze tam niekto vozi cement na stavbu domov ? Ale iste, zmesti sa. Aj paleta s oknami, aj skridle, aj cihly.

Povedzme to inak : ten konkretny kus co poznas... tusim nepatri medzi vykvet. Darmo bol kupeny novy na Slovensku, to o nicom nerozhoduje - z Rumunska kupeny moze byt v lepsom stave. Este jedna sranda, tusim si nespomenul kilometre. Nema nahodou 400.000 ?


Aj to, ze 211kW Pentastar vysokootackovy benzin s relativne modernou 6kvaltovou automatikou bude lepsie vozenie nez 110kW lump s malymi otackami a archaickym 4kvaltom, to je hadam jasne. Ved aj tie zrychlenia na stovku za osem sekund a trinast hovoria jasnou recou.


>> Tie rozlepene, vypukle, vydute palubovky su zial pravda a stane sa to celkom rychlo na slnku.

nase auta neboli zaparkovane v garazi ani jedno jedine, s vynimkou mojho na tri mesiace (januar, februar, marec, to asi nebudeme riesit slnko). Ziadne problemy s palubovkou ani stropnicami. Videl som vozy co deklarovali 212.000km, teraz bol v inzerate, majitel co toto cita otvorene povedal ze nejaky fesak co ma pristup do databaz ani neprisiel na prehliadku a vyjadril sa ze bolo stocene, ziadne problemy. Nestartovalo dobre ani studene ani teple, vstrekovace a commonrail v hajzli, ale palubka / stropnica ziadny problem.




>> Mal som aj 530d a predal som ho prave pre to ze na jazdu v BA aj v ramci SK to bolo take nepouzitelne auto.

eh ? Nebude niekde inde problem nez v autach ? Voyager je pre teba nepouzitelny, u nas v Petrzalke - cize nebyvam v rodinnom dome - stoja pod oknom tri uz som tu volakde daval fotku v inej teme, a na vedlajsej ulici za rohom baraku su dalsie dva - najprv som dosiel s vozom ja, potom sa pridali dalsi ked si to obzreli. Vsetko len Grand verzie, kedze standartna kratka proste nema zmysel (a mimchodom preto ju prestali vyrabat od roku 2008 v hranatom modeli, velmi spravne).

Isteze, uplne nepouzitelne v Bratislave aj na Slovensku. Bmw 530d, pre teba nepouzitelne auto na Slovensku.
Co je pre teba pouzitelne auto, Fabia 1.0i alebo Renault Corsa 0.9i, Smart 0.6i ?


Neviem, ja uz som v tejto teme povedal dost, zrejme koncim. Nech si kazdy kupi co uzna za vhodne, ziadne auto nie je najlepsie pre kazdeho za kazdych okolnosti. Za 2000 krasny kus nezozenie nikto z nas, to ani nemusite skusat. Niekde okolo stvorky sa da pohybovat ALE TREBA VELMI STAROSTLIVO VYBERAT A HLADAT HLADAT HLADAT, kukal som teraz inzeraty, plus si priratajte 1000 na prvy servis a dalsiu tisicovku v priebehu roku. Ci sa vam tie cisla pacia alebo nie, Audi A6 z roku 2005 na tom nie je ani o chlp lepsie, ani bmw 525d, ani ziadne ine auto okrem malych prdakov primitivne jednoduchych benzinov ktore sa daju kupit za tisicovku alebo maximalne dve. A natlacit tisicovku/dve do servisu, samozrejme zostava.

Autor temy si za 3.500 moze kupis aj Sharan, 807cku, Phedru, a co myslis ze budu v lepsom stave nez Voyagery za 3.500 ? Aby teda zostalo tych 1500 na servis...


15 rocne auto. Hladame v stave uplne presne ako vyslo z vyroby ? Good luck. Nejake drobnosti tam uz musia byt A BUDU VSADE. Ani cenovku nemaju ako ked vysli z vyroby... milion a pol korun ako pises. Nielen Voyagerom zdar, ale vsetkym krasnym a dobrym autam za 5.000 eur !! Majitel co ma penazi pomaly na rozdavanie a dava vykuchat katalyzator, tak urciteeeee.... takych som dnes uz desiatich stretol a to je este len osem rano.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

no vidis to, teraz na tomto portali pribudol inzerat. Krasny biely 2/2009 2.8crd, neprekonatelnych 84.328km S PRAVNOU ZARUKOU !

Az na to ze predne svetla jedno zajdene druhe nie, vodicova sedacka ma vysuchane a vydrane tie kocky na potahu (kockovany vzor) - aj keby tam sedel dvojtonovy slon tak sedacka takto nevyzera ani po 200.000km... sa pozrite na ine v inzercii s rovnakymi sedackami (2007, 2008), rovnako zosuchana aj stredna sedacka na fotografii sklopena, kto ale vie co ma pozerat vidi aj bez toho aby isiel auto pozret.

Izolacia na motore dotrhana jak keby auto preslo Afganistanom (urcite sa jej nikto nechytal od vyroby, ved nemal dovod), niektore sroby na prednej vzpere hrdzave niektore nie, expanzna nadobka s kvapalinou - tak taku hnusnu tmavu som este nevidel ale viem si to vysvetlit tak ze ten motor zoparkrat vyvrel, rele v motorovom priestore uz nie su v jednej rovine ale pomaly kazde inym smerom (to rozhodne maju vsetky uz z vyroby). A to vsetko len z malinkych obrazkov na ktorych uprimne povedane prd vidiet, taka je moja skusenost. Kukas na obrazky ako chces, krasna karoseria, dojdes na miesto boja a na kazdom dieli odrene auto, hnoj hnusoba, dojdes domov kukas tie obrazky a proste to tam nie je vidno aj ked vies co mas hladat.

No nekup tento prakticky nejazdeny cukrik !! Drobnost ze tento model sa v 2009 uz skoro rok a pol nevyrabal je fakt to posledne.

Uz teraz chapes preco sa niektorym trasie volant ako si pisal, a nasim sukromnym sa volant netrasie ? To co je za kravinu ze trasie volant...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
.
.
ziadna reakcia ? Nevadi.

Tak tu mame jednu Voyagerovinu po 491.000km, kukame stav vodicovej sedacky : http://imageshost.eu/image/491000km.JZR

len pre porovnanie s tou co pisem hore ze ma 84.328km zarucenych a vydraty potah... inzerat najdete aj na mobile.de ked sa teraz pozriete (2.6.2019)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ĺubo...to je slovenský folklór.Jazdenky a inzeráty sú v podstate neskutočný zdroj zábavy.Ak teda vieš kam pozerať,ako píšeš.Je zábavné čítať že autá ktoré sa vyslovene kupujú na brutál porcie km majú ako 18-20 ročné stále pod 200 tis.Samozrejme,nemec jazdí iba v nedelu do kostola.Ale na tom zázraku je práve a iba pár km nová spojka a nové rozvody,turbína a atd. na aute čo ešte nie je ani zabehnuté a úplne všetko by malo byť ešte pôvodné.Ale z prehlbne tapacíru dverí už visí poťah ako na žobrákovi,ak ideš po detailoch tak ti musí byť jasné,že vyjadrenie typu - km garantujem je treba brať vážne (vtip roka).Proste ťa majú za vola.On čo o aute nemá ani potuchy píše ako bolo riadne servisované a starané a riadne menené oleje a vždy pred predajom investované spústa peňazí do velkého servisu.Jednoducho folklór.
Potom občas nájdeš soli´dáka čo čestne napíše že má 640 tis ale stav je slušný a cena zodpovedajúco nízka..Podla fotiek povieš že si ich požičal od toho čo mal 150 tis km.Určite má väčší zmysel kúpiť to z hromadou km,pretože ten ak by sa nestaral,už nejazdí.
Ja som pre potrebu stavby kúpil valníka z 576 tis km.po mesiaci státia som potreboval cúvnuť na vykládku,a motor brnk na pol otočky išiel.Čo je dobré je dobré,treba poznať DNA auta.Čo je stavané na milión,je pri 576 tis iba zabehnuté.Na emiske úsmev.
Ako vedieť rozlíšiť ? Smiešna otázka v dobe Googla a hovadín od Youtube po ...ani neviem ako sa tie sprostosti volajú
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Ked sme letecky sli do fra na lyzovacku zakupili sme si na dochadzanie na svah cca 35km hore serpentinami Citroen picasso 1.8 benzin... Auto velky kufor na lyze a lyziarky pre 4 osoby, dva kociky tam vopchas urcite, motor na ten objem lenivy a nenazrany... potom sme ho predali... Este by som pozrel touran v dieslovom prevedení, 3 samostatne sedacky a dost velky kufor, dnesne k ociky sa skladaju a dva tam strcis urcite do kufra... :28b7:
Vigora100g
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Vigora100g »

mp3turbo - neviem o ktorom bielom si pisal, nenasiel som ho. Proste nechcel som sa ta nijako dotknut alebo ta urazit, reagoval som na teba preto, ze vacsinou pises az moc pozitivne o voyageroch a ja som len chcel aby pripadny zaujemca vedel aj tie ine mensie/vacsie negativa a ze v cenovej aj vekovej hladine voyagera sa pohybuju aj alternativne auta, ktore mozu byt teoreticky vhodnejsou volbou pre rodinu. Musis brat v uvahu ze mnoho ludi vie o technike 0,0 nic a rozhoduju sa na zaklade farby a sympatii. A v tom pripade moze byt voyager aj pekna pasca na penazenku. Niekomu to auto sadne, niekomu nie. Ja ho chcem prave pre jeho vlastnosti ktore su pre mna vyhodou, len som musel napisat aj to ze velmi tazko sa hlada slusny kus.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

https://www.youtube.com/watch?v=hKo5iJ2rH7o

scottyho nazor na tu najlepsiu baterku vo vojadzeri...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

starky dobre rozhadzuje rukami, ide mu jak "dvacatrocnemu". Mam silnu obavu ci jeho mudrosti cokolvek zmenia na mojom vnimani 15 rocnej Red Optima baterie ktoru mam pod kapotou, bratovi umrela minuly rok ale ma ukrutne viac kilometrov nez ja.

Ved kludne porozmyslajte kedy ste mali 15 rocny akumulator, chlapci vacsina z vas za ten cas tri vymenila... starky si mysli ze je nekvalitny. Ja s tym problem nemam, on tiez nie, takze svet ide dalej bez zrutenia.

Ten biely 84.328km je este stale v inzeratoch na tomto portalte (2.6.2019, 11:24pm). Najdes ho uplne jednoducho, das si zobrazit Voyagery od roku 2009 - je to kratky, takze nedavaj listovat Grandy. Ale to mas prepana dve moznosti, takze by si ich mal zvladnut skor nez ja napisem tento odstavec.


Inak mam dalsi obrazok :) https://img.ricardostatic.ch/t_1800x135 ... 88092/1/8/
kilometre a sedacku si pozreme.

Prave teraz skoncila aukcia na tento voz ; 1111 frankov, 2.8 automat koza, dve sady kolies. Tak ma trepe od jedu i ked logika hovori ze naco dalsi do zbierky - ale za tisic eur plus musim zaplatit clo lebo to bolo zo Svajciarska mi mozu moj cteny poslanecky... kludne dvakrat.

Dlha verzia samozrejme.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

starky 52 rokov opravuje auta a je tretia generacia automechanikov, mas pravdu taky nevie nic... :4012:

apropo keby si mu rozumel, ne len videl uja rozhadzovat ruky, tak by si zistil aj preco mohla vydrzat 15 ta stara ale nova co kupis dneska uz ne :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

apropo ja mu "vcelku" rozumiem ; poslednych 15 rokov rozpravam a pisem viac po anglicky nez po slovensky - to je mimochodom dovod preco nepouzivam diakritiku ako jeden z mala.

https://jalopnik.com/this-emmy-award-wi ... 1696524549

pozri, nepovedal som ze "starky nevie nic". Ja som napisal uplne presne ze "mam silnu obavu ze jeho mudrosti cokolvek zmenia na mojom vnimani Red Optima baterii" a tak to je - nezmenia vobec nic. Jemu sa zdaju nekvalitne (poor quality), mne sa zdaju kvalitne viac nez dost. V Amerike maju produkty bezne JEDNOROCNU zaruku, tieto baterie maju trojrocnu tak ked sa aj toto niekomu nezda, tak mi je to uplne v prdeli jedno.

V suvislosti s tym ze nove Optimy baterie nevydrzia tolko ako stare pred 10 rokmi : Skuuty totiz zabudol na jednu drobnost, novodobe auta s ich inteligentnym riadenim nabijania kvoli emisiam a laboratornym testom. Ano aj v Amerike maju take...

hovori ze kamaratom skapali Optimy po roku, dvoch, troch. Ano chapem ze Scooty hovori ze kvalita novych vyrobkov nie je taka aka bola a aj to zdovodnuje svojim silnym amerika-patriotizmom - nezabudne v kazdom druhom videu co ma zdoraznit ako je zle Mexiko a vyroba tam nekvalitna, napriek tomu si nemyslim ze by mi nova Redka umrela po troch rokoch. Toho sa fakt bojim daleko menej nez vysledkov buducorocnych volieb a hlavne tych nevypovedatelnych zmluv za stovky milionov ktore bude treba podpisat tyzden pred nimi a dva dni po volbach s antidatovanymi datumami...

Poznamka : Optimy si za vlastne nekupim, zlte cervene ani modre lebo su ukrutne drahe vzhladom na kapacitu.





>> A v tom pripade moze byt voyager aj pekna pasca na penazenku. Niekomu to auto sadne, niekomu nie. Ja ho chcem
>> prave pre jeho vlastnosti ktore su pre mna vyhodou, len som musel napisat aj to ze velmi tazko sa hlada slusny kus.


zaznelo to tu opakovane a snad to vsetci vedia : KAZDE 15 rocne auto vie byt poriadna pasca na penazenku a KAZDE 15rocne auto sa TAZKO hlada v cukrikovom stave. Jednoduche ako facka. Teraz bolo v Brne predana talianska 2006ka so 132000km, vyzera krasne nedotknuta znutra zvonku podla fotografii, za 2500eur. Kedze bola predana za dva dni, predpokladam ze bude nielen podla fotografii pekna... a ta cenovka je uplne fit aby sa zmestila do tvojho rozpoctu aj s pripadnymi opravami.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

KAZDE 15 rocne auto vie byt poriadna pasca na penazenku a KAZDE 15rocne auto sa TAZKO hlada v cukrikovom stave.
Aj toto je rovnako ako jazdenie hlavne vecou toho medzikusumedzi pedálmi a sedačkou.
Nikdy za 30 rokov som nešpekuloval nad stavom auta ,ktoré som kupoval, a nikdy za 2 miliony km som sa netrápil v akom stave je tá šunka v ktorej práve sedím. Vyberiem sa do KE s bandaskou vody a oleja - lebo treba dolievať, platničky sú zlé až keď vyletia von alebo iskria, diera kdekolvek v aute nie je problém. Maximalne tak vziať deku aby som si neumazal monterky. :40bd: :40bd: :40bd:
A vidíš tu som , stále jazdím, prepravím čokolvek živé alebo mrtve kamkolvek potrebujem. :4012:
P.S: na jednom traktore sa mi nejako stalo že prepojenie hlavného brzdového valca a valčekov v kolesách je už len telepatické lol - Vyriešil som to tak, že mám kus dosky ktorou zašprajcujem šaltrpáku aby mi pri jazde z kopca nevyskočila rýchlosť. Zastavuje sa zhasnutím motora.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

mpetrojka sak tak to aj je, on je tak trochu soumen :d :D , ale zas niekedy vychadza ze na kazdom splechu - pravdy trochu, mna by to videjo nechalo chladnym, kedze taka baterecka je mimo moj plan, to skor kapacitorovo - lion nahrada olova, take projekty a uspesne sa tiez daju vynurat...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: vykopanafosilia a 8 neregistrovaných