Práca ako vodič sprievodného vozidla nadrozmerných prepráv

Ponuky práce: Auto moto, brigády ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Práca ako vodič sprievodného vozidla nadrozmerných prepráv

Príspevok od používateľa speedy123456 »

Dobrý Deň prajem

Chcem sa spýtať čo všetko je potrebné k vykonávaniu práce vodiča sprievodného vozidla nadrozmerných/nadmerných prepráv.

Mám VP skupiny B 7,5 roka bez nehody.


Vopred Ďakujem za odpovede.
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Musis sa najprv zamestnat v takej firme.Maju vlastne doprovodne auta.Firmu v ktorej by si chcel robit uz mas najdenu?
speedy123456
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 08.04.2013 16:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa speedy123456 »

christiane

Tak to viem že sa musím najskôr v takej firme zamestnať, len som chcel vedieť čo všetko tam treba či stačí VP sk.B. A firmu mám jednu vyhliadnutú ale ešte som ich nekontaktoval.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Každá firma má svoje vlastné interné predpisy a podmienky. Hutné montáže Ostrava tiež robia nadrozmerné prepravy a tam doprovod robili samotní vodiči Faunov (ťahačov) proste sa striedali.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

speedy123456 napísal:A firmu mám jednu vyhliadnutú ale ešte som ich nekontaktoval.
Tak je nacase aby si sa tam isiel informovat.Otazne je kolko maju vodicov pretoze ako pise Oco,vodicov v doprovodnych autach si robia sami a zaskakuju za seba kde je momentalne treba.Aj keby si mal akykolvek vodicak,najprv zacnes v doprovodnych autach,potom vodicak navesy-privesy,papiere na viazanie nadrozmernych nakladov a ani to este neznamena ze ta hned daju odviezt jadrovy reaktor.Mal som tu cest viezt ako zavoznik transformator do Antverp.3 000 000 € cena,6 senzorov proti otrasom ktore museli stale svietit v zelenom poli a 15 ludi kontrolovalo ci nic nebolo poskriabane.Islo to niekam do Afriky a cakal na nas moriak.A nebola to jazda snov,vsetko na ceste zavadzalo.Ak by sa cokolvek stalo,vodic radsej odide do basy sam pretoze by sa v zivote nedoplatil napriek poistkam.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nebudem menovať firma v Leviciach sa špecializuje na prepravu nadrozmerných nákladov, tiež ako píše oco, začína sa ako vodič pilot, a pracovník doprovodu. Odmotnuješ značku pred prejazdom, po prejazde namontujes a takto od piky začínaš. Neskôr vodič spolujazdec a potom vodič oversize cargo, bread Last.
V Lužiankach je tiež firma čo robí aj nadrozmerné prepravy.https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 9235187903
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Dneska doprovodné vozidla davaju ku KAŽDÉMU nadrozmernemu nakladu,
aj v tom pripade ak dovolený max.rozmer presahuje len o 5 cm.. :::

Doprovodné vozidlo ma význam ku nejakému širokému kombajnu prepravujucemu sa po vlastnej osi, a ku CONVOI EXCEPTIONEL

v iných pripadoch je tam zbytočné...

Ale zamestnanosť treba udržiavať.. Stale je prebytok ľudí, čo by chceli mať "PRÁCU".. :40bd:
Robotu ľudia už nechcú vykonávať...len prácu, alebo zamestnanie...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Laco, nepotrebuješ ku každému nadrozmenemu nákladu doprovod. Ale nejako sa Ti dezinformácie daria,fantasy fungujú, ide Ti karta :28b7:
Napísať odpoveď

Návrat na "Práca Auto-moto"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní