FIAT Scudo 2,0 120kw rv. 2014 CHECK :-(

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

Mek - neber to tak precitlivelo, si na fore pre chlapov a pisu sa sem veci aj preto, aby sa naucili aj ti, co to len precitaju a ucia sa... mozno si to len chcel napisat, ze si skusal pri takych prevodoch 4-5-6-tke a pri 80-tke ako to reaguje a sa postupne naucis pisat viac detailov, lebo tu vidime len monitor a nik nema vestecku gulu... mozno, to co som napisal, sa ta netyka, ale ver, ze sa tyka velmi vela ludi z okolia..s poklesom tlaku pozor na bezhlave vymeny, napr. poznam ludi, ze hned vymenit cerpadlo a pod. .. a zrazu z moznej banality je draha oprava...radsej cely system prezriet, precistit, aj 2x preskusat - to sa tyka aj cerpadla a az potom drahe vymeny...
Mek
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.01.2009 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mek »

cicmanec napísal:Nikto sa neposerie z toho, že si myslíš aký si pracháč! Ty veštec, ktorý vie kto tu koľko zarába! :::
Dnes ešte bude pršať ale zajtra aj pre teba zasvieti slnko :d :D :d :D :d :D
Mek
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.01.2009 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mek »

lorak777 napísal:Mek - neber to tak precitlivelo, si na fore pre chlapov a pisu sa sem veci aj preto, aby sa naucili aj ti, co to len precitaju a ucia sa... mozno si to len chcel napisat, ze si skusal pri takych prevodoch 4-5-6-tke a pri 80-tke ako to reaguje a sa postupne naucis pisat viac detailov, lebo tu vidime len monitor a nik nema vestecku gulu... mozno, to co som napisal, sa ta netyka, ale ver, ze sa tyka velmi vela ludi z okolia..s poklesom tlaku pozor na bezhlave vymeny, napr. poznam ludi, ze hned vymenit cerpadlo a pod. .. a zrazu z moznej banality je draha oprava...radsej cely system prezriet, precistit, aj 2x preskusat - to sa tyka aj cerpadla a az potom drahe vymeny...
Ďakujem za pochopenie. PS: len ma dosť udivilo a viacmenej naštvalo že ľudia nevedia o probléme a reaguju bezhlavo namargo že nevedomosti. Ja som popisal len problém ktorý aktuálne je a nie historiu.

Každopadne tak ako si napísal :) :)

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný