Renault motor 1.2TCe H5F

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

ja aj trucker pisal o verejnom priestranstve ...

oco skoro kazdy zberny dvor /vcetne nasho/ berie olej
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

olej ano, filter a handry nie :::, teda od fyzickej osoby, od firmy ano, logika :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Všetkým CHYTROLINOM a takým, čo si chcú zadarmo a bztrestne do MŇA kopnúť:

Bežne si ľudia menia olej v garaži alebo pred garážom a nikto ich pri tom nefotí ani nikde nehlasi...
Aj ked podla pridrbnutej slovenskej legislativy, ktorá je živená roznymi novelizaciami a prijimaju sa rozne dalšie zakony a vykonavacie predpisy, aby uradnici mali zachované svoje teple miestečka a niektorí z nich nepomreli hladom, ak by o ne prišli...
je svojpomocna vymena oleja doma ZAKAZANÁ !
To ja viem dobre o tom....
A tiež viem o tom ,že poniektorí maju doma dielne ktoré vykuruju pieckami na prepalený olej, a tam ide aj olej z vymien ktoré prevadzam aj ja svojpomocne.
A mastné handry MA POVINNOSŤ odobrať každá jedna ČS !
To ,že tak nerobia a nadoby z napisom NEBEZPEČNÝ odpad maju UZAMKNUTÉ na reťaz z visiacim zámkom, je podľa mňa podnet pre ŠOI !!!
Jedinou výnimkou v meste kde bývam je ČS Lukoil , tam maju označenú nadobu, kde každý može voľne hodiť prazdne obaly od mot.olejov a tiež mastné handry a iný ekologicky nebezpečný odpad.
Takže tak.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco, na svojom dvore, pozemku mi môže takmer každý fúkať práškový cukor do analu. Ale tri štvrtiny osobakov parkuje na verejnom priestranstve. Aj na dedine už málo vozov stojí vo dvore. Tri štyri autá v dvore to je iné harakiri uložiť to.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

autolaik napísal: oco skoro kazdy zberny dvor /vcetne nasho/ berie olej
Prúser je že zberný dvor berie len od tých čo majú v danej obci trvalý pobyt a naša obec zberný dvor má ,ale len na papier a plasty. Olej ee. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných