Najpohodlnejšie sedadlá v malej triede áut - ktoré?

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Najpohodlnejšie sedadlá v malej triede áut - ktoré?

Príspevok od používateľa gnagy »

Ahojte. Ktoré auto má najpohodlnejšie sedadlá v kategórií malé autá? Teda napr. Seat Ibiza, Opel Corsa, Suzuki Swift, Peugeot 208 a pod. Aké máte skúsenosti? Čítal som v autorecenziách o Swifte, že na svoju kategóriu má sedadlá pohodlné a aj rozmerovo sa skôr hodia do väčšieho auta.

Pýtam sa preto, lebo chcem mať prehľad. Ďakujem.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
martincichy
Príspevky: 5449
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

dobre sa mi sedelo v C3 aircross, otázka je, či aj c3 obyčajná má rovnaké sedadlá
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Poviem ti k Swiftu 2005-2010 a 2011-2016, že v sedačkách je markantný rozdiel ako sedacky z felicie vs z mercedesu. viem v nich stráviť dosť času a km bezbolestne. Akú máš postavu? Výška je asi jedno, ja mam 184cm a nad hlavou este 30cm. Váhu 95, cize som trochu pri sebe a akurát do sedačky vpadnem. Majú dobré bočné vedenie, necítim sa ako na lehátku.
Treba si skúsiť v tých menovaných autách posed.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

185cm/80kg. Díky za názor.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

@gnagy tak ty asi v prvom rade potrebujes vacsie auto :D haha, C3 aircross je fajn :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

@gnagy tak ty asi v prvom rade potrebujes vacsie auto
Dlho so mnou jazdil vo Felicii kamarát 210cm a 140kg. Sice za ním už nikto nemohol sedieť ale inak nemal problém
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keby príroda chcela, aby robil stovky kilometrov od domova a ďalšie stovky denne za robotou dochádzal, ta by ho vybavila teleportom, že oco? :-)

Ale robiť tak ďaleko od domova a denne dochádzať takú diaľku a ešte k tomu na miniaute tak to už chce inú dávku držgrožstva a masochizmu... :::
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico alebo len potrebu uživiť seba a rodinu. Inak väčšinu života som prežil na "týždňovkách" a teraz sa už zase dosť často nechávam voziť - robím na jednej smene zo synom. lol
Cestovanie nesmie byť pohodlné, lebo to zvádza človeka aby sa vozil "len tak" pre zábavu.
To musíš mať ako životnú filozofiu - napr. načo budem kúriť keď si môžem obliecť sveter? :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak niekto odíde do zahraničia za robotou to chápem. Aj keď niekto za ňou denne dochádza do tých 100 km. Ale ak niekto odíde do zahraničia, aby tam potom ešte denne dochádzal stovky kilometrov + sa k tomu trestá používaním auta, ktoré je určené na cukačky po meste, tak to je nad moje chápanie...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vela vecí je nad naše chápanie. Ja napríklad nepochopím ako chce prosperovať fabrika , kde počet nevýrobných pracovníkov prevyšuje počty tých čo produkujú. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

lahko, neni dolezite nieco robit a vyrabat ale fakturovat :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pravda, napr. kamarát má reklamnú agentúru, organizuje firemné eventy a je sám.

BTW, také počty sú aj na papieri alebo je polovica THP vedených ako R, aby to tak nebilo do očí, ako u nás?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To netuším, ja musím vyrábať aby mali na výplaty.
:d :D
Rovnako nechápem ako sa môže predať tolko televízorov, keď vysielajú len samé rklamy. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Cicmanec to, že sa pýtam takúto otázku automaticky znamená, že si také auto idem kupovať? Však použi občas mozog.

Zase si neodpovedal k téme, ale musíš mať vždy poznámky. Doyebeš každú tému, do ktorej napíšeš.

Téma sa môže rovno zamknúť.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Vyskusaj si sandero alebo logan...celkom pohodlne makke sedadla, a nastupuje sa prekvapivo dobre...ma vysoko sedadlo. Bocne vedenie co kazdy novinar hodnoti ako prve tam ale nehladaj :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných