Hyundai i30 combi 1.6 crdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

murko112
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 11.09.2011 13:47
Zdieľať na Facebook

Hyundai i30 combi 1.6 crdi

Príspevok od používateľa murko112 »

Caute mam hyundai i30 1.6crdi 2014 diesel.... A v poslednej dobe mi auto zacalo cukat pri rozbiehani a nizsich otackach, cuka ako kedy vynechavalo pokial otacky nestupnu a robi to aj na 2 aj 3..vzdy ked chcem ustalit rychlost napriklad na 30 tak s nim trosku cuka.... Ale ked pridam a drzim ho od 2500 tisic vyssie ide normalne.... Niekedy pri nastartovani to je ide uplne normalne a druhy krat nastartujem a zacne trhat..... Nestretol sa s tym niekto.... Pojdem do servisu len objednali ma az na koniec dalsoeho tyzdna...
an-dy88
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.06.2017 15:51
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa an-dy88 »

dať na diagnostiku či vyhodí chybu, ja si myslím,že to je RJ alebo valce v motore, oleje, filtre, rozvody boli kedy menené?
murko112
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 11.09.2011 13:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murko112 »

Vsetko okrem menene na garancke v januari tohto roku. Len rozvody nie lebo je tam retaz. Auto ide normalne ked ma vyssie otacky chvilku sa pojazdi na vyssich a prestane to robit.. Potom mozem ubrat a uz to netrha ani v nizkych. Diagnostika az v piatok som objednani do servisu...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tak potom otazka, preco to riesis na fore a nie cez zaruku v servise.
murko112
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 11.09.2011 13:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa murko112 »

Lebo do servisu som objednani v piatok, a chcel som sa spytat na fore ci sa niekto nestretol s podobnym problemom...
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Isteze, ale az ked napises konkretne hodnoty z diagnostiky, tak sa da ist dalej. Predpokladam, ze si uvedomujes, ze je to moderny, dieslovy motor a moznosti je mnoho. Alebo chces na svoje naklady kupovat a menit veci este zajtra, kym to pojde do servisu?
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní