Rozvody

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
16oktavia74kw
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 25.07.2018 14:02
Zdieľať na Facebook

Rozvody

Príspevok od používateľa 16oktavia74kw »

Par dni dozadu som pisal ohladom vačkoveho snimača, vačkovy snimač vymeneny konečne za original made in germany BOSCH, samozrejme štarty su už v pohode, no chcem sa vas opytať najma tych čo uz menili rozvody resp robia v servisoch, dal som vymenit znamemu rozvody a menil mi aj ten šrob tzv svornik, ktory je zasrobovany do bloku motora cca 1cm, je to srob ktory ma z oboch stran zavit z jednej strany je zasrobovany do bloku a na nom je napinacia kladka rozvodov, tak to mam na oktavii..No a tento srob mi vymenil spolu s rozvodmi ale nedal na ten srob lepidlo proti povoleniu, myslite žeby sa to mohlo tymi vybraciami vysrobovat lebo ak ta kladka povoli tak mam v haji motor a teraz neviem či to mam zas koli tomu rozoberat alebo kašlať nato
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Buď budeš doverovať svojmu mechanikovi, alebo si najdi ineho mechanika,
ale nerob toto, že dáš niečo opraviť mechanikovi a potom budeš konzultovať s každým koho stretneš, či je to dobre alebo nedobre spravené.. Prečo by to iní nespochybnili ,ked ich to nič nestojí...a hlavne v rečiach su to svetoví majstri...
16oktavia74kw
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 25.07.2018 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 16oktavia74kw »

ja som bol u neho prvy krat, neni to moj mechanik
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Rozvody

Príspevok od používateľa christiane »

16oktavia74kw napísal:ktory je zasrobovany do bloku motora cca 1cm,
Ked sa primerane dotiahne preco by mal byt na nom lep?Vies kolko je na motori takych srobov?Kedysi sa o lepoch na sroby ani nesnivalo a aj ja lep nedavam pretoze po dalsi raz to ide veselo von :angr:
16oktavia74kw
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 25.07.2018 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 16oktavia74kw »

ok, sak ja sa pytam ake mate skusenosti.. Ked ma niekto skusenost, ze to lepit netreba, tak mi to staci ako odpoveď
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Asi mal dôvod aby tú skrutku nelepil. A keď takéto niečo dostatočne zistím, neriešim to na nejakej stupidnej sociálnej sieti ale s mechanikom. Ale veľa ľudí nemá na to gule, povedz mi to do papule očí. Strach, zakernosť? Dnes je to moderné, do očí medové motuzy, za chrbtom laso na krk a obesiť. Je8al pes takúto spoločnosť.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ja neviem jak.to ma byt, ale viem kde to najdem, dielensky manual k tomu serblu, ved sa tu traduje ze na grupu je vsetkeho plno a este trosku, aj mudrosti k oprave v tom su urcite...cize najst precitat a drzat sa toho, cele !
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: avelmak a 52 neregistrovaných