Cestovanie a pohľadnice

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jerry.di.96
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 05.08.2013 16:48
Zdieľať na Facebook

Cestovanie a pohľadnice

Príspevok od používateľa jerry.di.96 »

Prajem príjemný podvečer všetkým čítajúcim. Keďže už dlhší čas sa venujem cestovaniu a odosielaniu pohľadníc pre môjho syna z rôznych miest, napadlo ma skúsiť šťastie aj na internete. Pretože prejsť celý svet a odoslať odvšadiaľ pohľadnicu by bolo pre mňa ťažké. Myslím, že viac ľudí - má aj viac možností. Ak by niekoho zaujala táto myšlienka a mal takú možnosť a chuť mi pomôcť s odoslaním pohľadnice odniekiaľ, budem sa veľmi tešiť. Náklady rád uhradím. :3906:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Neviem, či by Tvoj syn uvital, ak by mu domov prišli pohľadnice z takých miest ako Medzilaborce, Svidník, Sobrance, a p.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Netlac na pilu,pohladnica pripomina miesto kde sme boli.Napis ze pohladnicami sa chces chvalit pred susedom aby ho slahlo o zem infarktom a pomozeme ti.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

laco1871 napísal:Neviem, či by Tvoj syn uvital, ak by mu domov prišli pohľadnice z takých miest ako Medzilaborce, Svidník, Sobrance, a p.
Hanbíš sa za okolité mestá?!!!!! Tiež jeden z tých čo vodpoledne v praze na vaclavaku mluvi, a o desiatej dopoledne vystúpil z autobusu na florenci z linka Košice Praha.
Napísať odpoveď

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 3 neregistrovaní