Audi A6 C6 - tuhé servo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterhnanicek92@gmail.
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2018 15:49
Zdieľať na Facebook

Audi A6 C6 - tuhé servo

Príspevok od používateľa peterhnanicek92@gmail. »

Ahojte rád si nechám poradiť. Máte niake skúsenosti ohľadom tuhsieho riadenia na audi A6 C6 ? Volant ide normálne točiť ale je to značne tuhšie ako normálne ...vymenil som všetky podvozkove diely keďže je vidieť že geometriu bývali majtel zanedbal (predná náprava bola počuť a) no stále je riadenie tuhšie ak sa nemýlim má C6 spravený systém malý hydraulický piestik behá na stranu a tým určuje smer jazdy premýšľal som či to nemôže robiť aj niaky ventil pokazený aleboservo motor ak by nedával dostatočný tlak ...ak sa v niečom mýlim alebo máte skúsenosť uvítam.. dik
Jericho
Príspevky: 217
Dátum registrácie: 27.09.2006 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jericho »

a máš na aute predpísaný rozmer kolies? nejaké nadrozmerné disky so širokými "valcami" tiež môžu mať taký efekt...
peterhnanicek92@gmail.
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2018 15:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhnanicek92@gmail. »

Nie mám tam predpísané osemnástky štandardného rozmeru ak sa nemýlim 225/40 R18 žiadne valce a keďže A6 a 3 liter tak nemyslím že je to prehnane
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Nedavno som bol svedkom problemu ked na volnobeh islo servo OK a z a jazdy tazko, problem bol som snimacom/spinacom na stlpiku riadenia.
Podrobne som to neriesil ale viem ze chlapi najprv prehodili cerpadlo aj riadenie a vysledok rovnaky. Potom ten snimac a rozbehlo sa to.
peterhnanicek92@gmail.
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 09.08.2018 15:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peterhnanicek92@gmail. »

Tak servo ide rovnako či auto stojí na neutrál alebo počas jazdy netvrdím že je úplne vyradené ...ale ide ťažšie ako reálne má
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných